Рукавна швейна машина BROST BR-441 Код BR-441

 • 42.180грн.
  $1 480,0

Промислова швейна машина для надважких матеріалів з унісоним просуванням

Тип машини Рукавна швейна машина
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 800 стібків / хв
Підйом лапки до 25 мм
Виліт рукава 420 мм
Довжина стібка до 15 мм
Тип човника збільшений хитний KSP-204N
Стандарт голок DY-3
 • Опис

  Рукавна швейна машина BROST BR-441 - є спеціалізованим промисловим швейним обладнанням, що дозволяє виконувати особливо складні технологічні операції. Моделі цього класу оснащені потужним приводом і посиленим механізмом просування матеріалу, що дозволяє обробляти товсті, щільні і надважкі матеріали. Наявність спеціальної платформи, що звужується до місця розташування човникового пристрою, дає можливість виконувати шов в найбільш важкодоступних місцях.

  BROST BR-441 швейна машина рукавного типу буде незамінна при роботі зі шкірою, при виготовленні взуття, сумок, рукавичок і інших шкіргалантерейних виробів. З її допомогою шиють чохли, тенти, стропи, кінну упряж, елементи оббивки меблів.

  Завдяки високому підйому лапки і використання потужних голок типу DY-3 можна обробляти надважкі матеріали товщиною до 20 мм. При цьому шов з довжиною стібка до 15 мм виконується на швидкості 800 об / хв.

  Човник рукавної швейної машини BROST BR-441

   Конструкційні особливості рукавної швейної машини BROST BR-441

  BROST BR-441 є повним аналогом відмінно зарекомендовавший себе машини Juki TSС - 441. При цьому BR-441 не поступається Juki за якістю збірки і надійності, а її ціна при цьому набагато нижче. Це обумовлено маркетинговою політикою компанії BROST, чия продукція широко представлена ​​на нашому сайті.

  В даному агрегаті використовується перевірені конструкційні рішення:

  • унісонна система подачі матеріалу, при якій прошиваємий виріб переміщається за допомогою лапки, зубчастої рейки та голки;
  • в якості приводу використовуються малошумні електродвигуни. Залежно від спеціалізації вашого цеху можна укомплектувати машину мотором потужністю 400, 550 або 750 Вт, що забезпечить витрату електроенергії, відповідно до ваших потреб.
  • виліт платформи становить 420 мм дозволяє обробляти великі вироби;
  • Промислова швейна машина для надважких матеріалів BR-441 поставляється в стандартній комплектації, що включає головний агрегат, електропривод обраної потужності і робочий стіл з виносними (ножними) органами управління.

   Замовити швейну машину BROST BR-441 ви можете через месенджер інтернет-магазину Sweika або зв'язавшись з нами по телефону. Ми гарантуємо високу надійність даного агрегату і завжди готові надати вам консультації та послуги з його обслуговування. Для оформлення покупки ми передбачили кілька зручних варіантів оплати, а так само пропонуємо оформити послугу доставки.

 • Характеристики
  Тип машини
  Рукавна швейна машина
  Діаметр рукава
  80 мм
  Тип просування
  З потрійним транспортером (унісонний)
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  2
  Потужність двигуна
  400/550/750 W
  Тип змазки
  крапельна
  Швидкість шиття
  800 стібків / хв
  Підйом лапки
  до 25 мм
  Виліт рукава
  420 мм
  Довжина стібка
  до 15 мм
  Тип човника
  збільшений хитний KSP-204N
  Стандарт голок
  DY-3
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення