Вишивальні машини Brother, Janome, PFAFF, Husqvarna

5 товарів

Вишивальні машини (Brother, JANOME, PFAFF), представлені в даному розділі, завдяки вбудованим інноваційним програмам, дозволяють зробити майстерну вишивку в будь-якій техніці за лічені хвилини. За якістю робота нічим не відрізняється від ручної, на яку йдуть дні і місяці, що дає можливість масово випускати ексклюзивні вироби. Їх відрізняє:

  • висока функціональність;
  • простота управління, тому навіть початківець легко може її освоїти;
  • підходить для прикраси всіх видів одягу - від нижньої білизни до пальто, рукавичок і сумок;
  • нанесення робиться різних розмірів на будь-які тканини - фатин, трикотаж, бавовна, джинс, інші важкі матеріали, в тому числі шкіру;
  • надійність і довговічність.

Також є універсальні моделі, які поряд з вишивкою можуть сточувати деталі, наприклад, швейно-вишивальна машина Husqvarna Designer Topaz30.

Що стосується вартості, ціна вишивальної машини залежить від кількості опцій і виробника. З метою економії можна вибрати обладнання з оптимальною для ваших завдань функціональністю, не переплачуючи за непотрібні можливості, в чому допоможуть наші фахівці. А так як на сьогоднішній день ми пропонуємо найвигідніші розцінки в регіоні, купуючи машини для вишивки на Sweika.com.ua ви отримуєте одночасно і вигоду, і якість.

Відпрвте нам повідомлення