Запчастини для брусовочно машини

10 товарів

Бездоганну якість сточування країв шкіри можна забезпечити, тільки виконуючи цю операцію на повністю справному технологічному обладнанні. Для цього при його ремонті і сервісному обслуговуванні необхідно використовувати перевірені запчастини для брусовочно машини, відповідні конкретної моделі.

Оскільки шкіра відноситься до щільних матеріалів, то деталі агрегату для брусування в процесі роботи відчувають різні види значних навантажень. Як наслідок – відбувається знос вузлів, частковий або повний їх вихід з ладу. У такій ситуації своєчасна заміна неробочих запчастин на нові не тільки дозволить продовжити ефективну роботу, але і збереже (а у деяких випадках і збільшить) експлуатаційні ресурс обладнання.

Найбільш затребувані запчастини для ремонту брусовочних машин

Звертаючи увагу на сигнали, які подає брусовочна машина в процесі роботи можна визначити, які запчастини найімовірніше вимагають заміни:

  • деталями, які найбільш часто замінюють є ремені головного валу або заточного пристрою. Вони з часом розтягуються, знижується їх еластичність або якість зчеплення контактної поверхні. Через це машина втрачає потужність, не функціонує належним чином і виконує зріз неякісно;
  • лезо барабанного ножа хоч і підтримується гострим завдяки вбудованому приладу, але з часом може сточитися вкрай. Зниження якості різу підкажуть вам про необхідності заміни самого ріжучого органу або заточного каменю;
  • якщо подача шкіри на ніж відбувається нерівномірно або з недостатнім зусиллям, то пора встановити новий ролик просування. Залежно від потреб він може бути з каменю або силікону;
  • наявність люфтів, вібрації, утрудненого переміщення або локального нагріву кажуть в тому, що деякі Передавальні механізми зносилися або деформовані. В цьому випадку допоможе заміна шестерень, черв'яків.

Точно виявити причину несправності і визначити дефектний вузол може тільки фахівець. Можливо, ремонт потребує встановлення нового приводу, або цілого модуля. Але в більшості випадків буває досить замінити невелику деталь, наприклад притискну лапку або гвинт для її регулювання.

Придбати для брусовочної машини необхідну запчастину ви можете в інтернет магазині Sweika. Ми реалізуємо тільки якісні деталі від відомих виробників, які і самі використовуємо для фірмового сервісного обслуговування.

Відпрвте нам повідомлення