Підшивальні машини

2 товари
Бренд: BROST
Номер: BR 500
Промислова підшивальні машина ланцюгового стібка BROST BR 500-1
Тип машини Підшивочна машина
Потужність двигуна 150 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 22500 ст/хв
Підйом лапки 8 мм
Довжина стібка до 8 мм
Стандарт голок LWx6T
Рукавна платформа так
4.200грн.
4.050грн.
$148,0

Для максимальної оптимізації роботи ательє необхідна підшивальні машина потайного стібка, яка швидко і акуратно виконає загинання краю. Придбати її ви можете в нашому магазині, оформивши заявку онлайн або зателефонувавши нам по телефону, вказаному в розділі «Контакти».

Підшивочна машина - альтернатива ручної подгибку.

Потайним стібком обробляють края практично всіх видів одягу і аксесуарів, пошитих з різних матеріалів. Це край поділів, рукавів суконь, спідниць, сорочок, светрів, пальто і інших виробів. Більшість моделей передбачає виконання кромки з невидимим швом, що обумовлено ще типом матеріалу: далеко не на всьому одязі красиво виглядає звичайна машинна строчка по краю. Тому швачки виконують цю роботу вручну. Процес трудомісткий і займає багато часу, а щоб заощадити його, потрібна підшивальна машина потайного стібка, яка легко і акуратно оформить край.

Даний вид техніки має особливу конструкцію платформи, за рахунок чого можна підшивати рукава, подоли, штанини за мінімальний час, не докладаючи зусиль. Продумана система дозволяє робити стібок, який проходить по виворітній стороні, а з лицьової - залишається невидимим. При цьому підшивальна машина прошиває край міцно і якісно.

Ось її переваги:

  • висока продуктивність - 1200 оборотів в хвилину;
  • надійність, зручність у використанні;
  • економічне споживання енергоресурсу;
  • підходить для інтенсивної експлуатації;
  • довжина стібка до 0,5 см;
  • працює з різними тканинами.

Також підшивальна машина потайного стібка відрізняється гідною якістю, а її ціна доступна для більшості швейних виробництв.

Тому, щоб організувати стабільну роботу ательє і максимізувати його продуктивність, зменшуйте трудовитрати, в чому допоможе сучасне обладнання від нашого магазину «Швейка».

Підшивочна машина потайного стібка з доставкою від виробника.

Пропонуючи купити у нас техніку для автоматизації виробництва, а саме - підшивочну машину, ми гарантуємо якість і вигідну ціну. У нашому магазині ціни одні з найнижчих. Чому? У нас укладені договори співпраці з виробниками, а у багатьох марок ми - єдині в Україні офіційні дилери. Також ми спеціалізуємося виключно на обладнанні, комплектуючих і аксесуарах для швейних виробництв. У нас можна отримати кваліфіковану консультацію та допомогу при покупці швейної техніки, відремонтувати машинки, які на гарантії, а також замінити зіпсовані робочі елементи.

У нашому магазині можна розрахуватися будь-яким зручним способом, а якщо ви з іншого міста, ми оперативно організуємо доставку ваших покупок надійними транспортними компаніями.

Відпрвте нам повідомлення