Термопреси

3 товари
Бренд: BROST
Номер: te-19142
Прес для термодруку 2-х позиційний BROST BR-2TPS з електронним регулюванням тиску, температури та часу
Тип машини Термопрес
Вага 120 кг
Напруга 220 В
Споживана потужність 3,6 кВт

Серед спеціального устаткування швейного виробництва, окремо виділяються термопреси. Ці агрегати призначені для одночасного створення рівномірного нагріву і притискного зусилля на великій ділянці рівній поверхні. При цьому всі параметри їх роботи контролюються і можуть налаштовуватися з високою точністю.

Використання термопреса дозволяє істотно розширити асортимент продукції, що випускається і зробити її естетично привабливішою за рахунок сміливих дизайнерських рішень. Крім того, дане обладнання необхідно для поліпшення якості виготовлення виробів і підвищення ефективності їх виробництва.

Термопрес можна назвати універсальним агрегатом, адже він використовується для різних технологічних завдань:

  • розгладження тканини або викроєних елементів.
  • вирівнювання багатошарових деталей;
  • з'єднання тканини з клейовими підкладковими або ущільнювальними матеріалами;
  • нанесення клейових нашивок чи зображень, надрукованих термофарбою;
  • закріплення декору, нанесеного методом аерографії.

Оскільки при термодруку і роботі з клейовими матеріалами створюються необхідні умови для швидкої зміни агрегатного стану речовини (фарби, клею), то такі термопреси називають сублімаційними.

Принцип роботи термопреса для сублімації

Більшість нагрівальних пресів для роботи з тканинами мають схожу планшетну конструкцію і простий принцип роботи:

  • оброблювані матеріали містяться між двома плитами. Верхня притискна плита має тефлонове покриття, що виключає прилипання розігрітих матеріалів;
  • тиск притиску створюється вручну, за допомогою важільного механізму. Зусилля регулюється спеціальною гайкою;
  • температура і тривалість нагріву встановлюються спеціальними регулюючими реле і контролюються за допомогою датчиків і цифрових табло.

Особлива увага в конструкції термопреса для сублімації приділяється безпечній роботі. Про готовність до роботи оповіщає світлова індикація, а про завершення процесу - звуковий сигнал. Пристрої мають захист від перегріву, а самі нагріваючи поверхні закриті від випадкового дотику деталями корпусу.

Основна відмінність між термопресів - площа робочої поверхні. Цей параметр, відповідно, визначає навантаження на електромережу, енергоспоживання, час нагрівання, а так само вага і габаритні розміри пристрою. Для цехів і великих ательє, що займаються серійним виробництвом, зазвичай купують агрегати з великим планшетом, на якому можна одночасно розмістити кілька виробів.

Замовляйте потрібний термопрес для сублімації на нашому спеціалізованому сайті. Ми пропонуємо недорогі, але надійні і перевірені в роботі моделі. Детальну інформацію про конкретне обладнання ви можете вивчити в описах каталогу або у наших консультантів. Вони допоможуть вибрати зручний спосіб оплати, організують доставку товару і запропонують супутні аксесуари та матеріали.

Відпрвте нам повідомлення