Запчастини для швейних машин і оверлоков

347 товарів
Бренд: PFAFF
Номер: 33-19152
Голкова пластина #93-038911-35 для роботи з тонкими тканинами на швейних машинах PFAFF
Країна виробник Тайвань
Тип запчастин Голкові пластини

Як підібрати запчастини для швейних машин.

Будь-яке швейне обладнання іноді виходить з ладу через знос деталей або неправильної експлуатації. Тому запорукою його тривалого терміну служби і ефективної роботи є своєчасне обслуговування, куди входить техогляд, діагностика, регулювання налаштувань відповідно до вимог виробника. При необхідності можна придбати і встановлюються нові запчастини для швейних машин. Якщо цього не робити, знижується рівень продуктивності техніки, якість пошиття виробів, також це може закінчитися серйозною поломкою. Комплектуючі бажано купувати оригінальні, в спеціалізованих точках продажу.

Пора лагодити машинку.

Коли обладнання вимагає допомоги фахівця, розбереться навіть початківець власник ательє. Зазвичай на це вказують різні збої в роботі: пристрій почав петлити, робити нерівний стібок, ламати голки. Втручання майстра потрібно, якщо знизилася продуктивність, але видимих ​​ознак поломки не виявлено. У такій ситуації може знадобитися ряд регулювань або заміна робочого елемента через знос (виходу з ладу).

Поширені несправності, їх причини:

  • рядок нерівний, стібок прокладається петлями, деталі не сточуються, рветься нитка, ламаються голки - це може бути пов'язано з неправильною установкою голки, коли жолобок «дивиться» в інший бік від нитки;
  • пошкоджена голкова пластина;
  • погано функціонує педаль, не реагує на натискання, або вимагає від швачки зусиль - причина зазвичай полягає в регулюючому механізмі, який потрібно налаштувати, або замінити;
  • неякісна строчка - потрібно відрегулювати натягувач нитки, або встановити нитку, товщина якої відповідає характеристикам моделі пристрою.

Комплектуючі та супутні товари.

Наш інтернет-магазин Sweika пропонує різні запчастини для швейних машин і оверлоков, а також супутні товари, що дозволить купити і замінити робочий елемент на виробничих і побутових машинках Janome, Brother, Minerva, Singer та інших. У каталозі представлені:

  • верхні і нижні ножі;
  • лапки (спеціальні, універсальні);
  • голки, вушко пластини, зуби;
  • петлітелі;
  • педалі;
  • шпуледержателі, шпульних ковпачки, човники.

Ми працюємо без посередників і продаємо тільки заводські комплектуючі, тому ймовірність браку або невідповідності розмірів при заміні виключена. Продукція пройшла перевірку і має сертифікати відповідності, при покупці на неї надаємо гарантію.

Якщо вам не підійшли запчастини для оверлоков або швейних машин, ми їх замінимо і допоможемо підібрати відповідно до моделі обладнання. Також виконуємо кваліфікований ремонт, що включає настройку, регулювання, заміну робочих елементів. На всі роботи і встановлені комплектуючі даємо гарантію.

Придбати їх можна з самовивозом або замовивши доставку (Київ, Харків, Суми, Львів, Черкаси, Чернівці, Одеса, Полтава, інші міста України). Ми виконуємо доставку в найкоротші терміни, 1-2 дня.

Телефонуйте. Sweika - надійний партнер для власників швейних виробництв.

Відпрвте нам повідомлення