Прасувальний прес для дому та виробництва

8 товарів
Бренд: BROST
Номер: te-19142
Прес для термодруку 2-х позиційний BROST BR-2TPS з електронним регулюванням тиску, температури та часу
Тип машини Термопрес
Вага 120 кг
Напруга 220 В
Споживана потужність 3,6 кВт

Наш інтернет-магазин пропонує побутові та промислові прасувальні преси від різних виробників. У каталозі представлені бренди Type, Singer, BROST. Вони розрізняються комплектацією, дизайном, функціоналом, ціною.

Прасувальний прес: прасування з відпарюванням стало ще зручніше.

Поява на ринку даного обладнання склало серйозну конкуренцію звичайним праскам і відпарювачам. Компактні сучасні прасувальні преси з вбудованим парогенератором легко справляються з великими обсягами білизни та одягу, замінюючи відразу кілька прасок і заощаджуючи час. Вони підходять для роботи з відрізами тканин, нижньою білизною, постільною білизною, верхнім і повсякденним одягом. Тип тканини не має значення. Пристрій однаково добре пропрасувує делікатні і грубі матеріали, причому допускається укладати кілька шарів матерії. Також воно підходить для дублювання і роботи з клейовими матеріалами, в тому числі для термопереносу картинок на одяг.

Залежно від модифікації та сфери застосування, обладнання відрізняється по:

  • вазі (від 10 до 20кг);
  • розмірами поверхні;
  • споживаної потужності.

З представлених на сайті моделей, найбільш популярні преси BROST.

Прасувальний прес, його види, особливості.

За принципом роботи прилади бувають двох типів - з системою відпарювання і без. У моделей з відсутнім парогенератором є розприскувач. Перш ніж почати прасування, необхідно зволожити одяг. При наявності системи відпарювання (з верхньої або нижньої подачею) розгладжувані вироби будуть зволожені автоматично. Процедура виконується тільки при закритій кришці.

За способом управління є механічні, кнопкові і сенсорні прасувальні преси, які вважаються найбільш зручними і безпечними. Електроніка автоматично контролює прасування, а також відключає прилад, якщо кришка відкрита більше 15 хвилин або закрита більше 30 секунд. Незалежно від типу управління, прасувальний прес має однакову конструкцію і складається з:

  • Притискної пластини, оснащеної ручкою - тримачем - притримуючи за ручку, верхню частину закривають, притискаючи до прасувальної поверхні. В результаті створюється тиск (45-55кг, в залежності від моделі), який сприяє розгладженню.
  • Робочої поверхні (опорної дошки), куди вкладаються речі для прасування. Вона виготовляється з термостійкого матеріалу і обтягнута бавовняним чохлом з поролоновим прошарком.
  • Приладу регулювання нагріву. На передній частині конструкції розташована сенсорна панель (ручка перемикання), що дозволяє встановлювати потрібну температуру.

Тепер ви знаєте, які бувають види прасувальних пресів і як вони влаштовані. Якому віддати перевагу, якого вибрати виробника - вирішуйте самі.

BROST - оптимальний баланс ціна-якість.

Добре себе зарекомендувала на ринку торгова марка BROST. Її продукція має високу якість і недорого коштує. Прасувальні преси бренду - універсальне обладнання для домашнього та промислового використання. Воно відрізняється стильним ергономічним дизайном, зручною електронною системою управління, широкою робочою поверхнею, дозволяючи швидко відпарювати, розгладжувати тканини і готові вироби.

Ми пропонуємо пристрої BROST декількох модифікацій. Вони розрізняються ціною, функціональними можливостями, масою, площею платформи, що дозволяє підібрати їх для будинку, ательє або хімчистки:

  • прасувальний прес BR810 - найкомпактніший в лінійці, важить 10кг при потужності в 1600 Вт і виконує широкий перелік функцій, таких як прасування, відпарювання, термоперенос картинок на тканину;
  • 810L - відрізняється від попередника більшою на 1,5 кг вагою при аналогічній потужності і енергоспоживанні, надає на 5 кг потужніший тиск на розгладжувані матеріали і має збільшену робочу поверхню;
  • BR-810XL- професійний прасувальний прес, його вага становить 12,5кг, а поверхня для прасування - 90х26см, при цьому робочі характеристики, енергоспоживання, потужність такі ж, як і у попередніх пристроїв.

Також ми працюємо з іншими виробниками, обладнання яких по функціональності і якісті не на багато відрізняється від BROST, зате ціна на порядок вище. Тому клієнти, які цінують надійність і не хочуть переплачувати, вважають за краще купувати прасувальні преси цієї торгової марки.

На всі моделі з каталогу надаємо рік гарантії. Замовлення можна оформити по телефону або заповнивши заявку на сайті. Доставку організуємо в будь-яке місто України.

Відпрвте нам повідомлення