Петелькові машини

1 товар
Бренд: MAREEW
Номер: el-18342
Промисловий петельний автомат
Тип машини Петельний автомат
Потужність двигуна 750 W
Тип змазки автоматична
Довжина стібка 4 мм
Тип човника Стандартний, вертикальний

Петельна швейна машина - обладнання, яке використовується для виготовлення і оформлення петель різної конфігурації на всіх видах одягу. Вона сприяє оптимізації робочого процесу, а також реалізації дизайнерських рішень за допомогою одночасного використання ниток різних кольорів.

Так, якщо ви зацікавлені в придбанні подібного обладнання - промислова петельная машина ML781D від відомого виробника Mareew є оптимальним рішенням. Відрізняється високою функціональністю, надійністю і прийнятною ціною, дана модель підійде для великих підприємств і приватних ательє. Витривала, економічна, оснащена вбудованим сервомотором, машинка працює практично безшумно і здатна витримувати інтенсивні навантаження, завдяки чому задовольнить виробничі потреби будь-якого підприємства. При цьому вона проста, зручна в роботі і обслуговуванні.

Промислові петельні машини різних моделей незважаючи на схожість функцій, відрізняються якістю виконуваних операцій і видом стежка, тому при покупці слід враховувати ряд особливостей:

  • товщину, фактуру матеріалу;
  • яким способом виготовлені петлі - ручним, автомат, напівавтомат;
  • вид, діаметр петлі;
  • різновид виробів і тип стібка, виконуваного обладнанням - ланцюгової (одне і двонитковий), застосовуваний для обробки петель на верхньому одязі, піджаках, і човниковий - кофти, сорочки, сукні, блузи.

Також якість, зовнішній вигляд петель залежить від надійності закріпки, розташування рядків, симетричності їх розміщення.

Тому, щоб промислова петельна машина успішно справлялася з необхідним обсягом робіт, була невибагливою в експлуатації, телефонуйте, ми допоможемо підібрати і купити те, що потрібно для вашого виробництва.

Багаторічний досвід роботи на ринку, швейне обладнання від перевірених виробників, відсутність посередників, а тому найнижча в Україні ціна - наші ключові переваги.

Також співпраця з магазином Sweika має й інші переваги:

  • індивідуальний підхід;
  • сертифікована продукція;
  • гарантійний та післягарантійний сервіс;
  • доставка.

Так, якщо потрібна хороша, недорога петельная машина, рекомендуємо купити Mareew ML781D, представлену в каталозі Sweika.com, яку ми доставляємо в будь-яку точку України. Для цього просто зателефонуйте!

Sweika.com - завжди бездоганна якість і приємні ціни.

Відпрвте нам повідомлення