Нитки мішкозашивочні

6 товарів

Мішкозашивальні нитки, застосовувані в поєднанні з пристроями для зашивання мішкотари, мають особливий склад, завдяки якому шви відрізняються міцністю і одночасно з цим, легко розпускаються. Тому спеціалізовані нитки для мішкозашивальних машин не можна замінити звичайними.

Особливості ниток для мешкозашивки.

Даний вид фурнітури є міцний, кручений, трьох- або чотирьохшаровий армований тонкий шнур, здатний утримувати тканини та інші тарні матеріали (папір, джут), забезпечуючи надійну фіксацію і просте роздрук упаковки. Відрізняється універсальністю, підходить для застосування в портативних і стаціонарних пристроях.

Нитки для зашивання мішків застосовуються в різних галузях промисловості, в тому числі для прошивки паперів та документації. Поставляються в котушках, що встановлюються вертикально на машинках і обертових за годинниковою стрілкою зі швидкістю 200 оборотів / метр.

Їх переваги:

  • висока міцність завдяки наявності у складі поліестеру, витримує навантаження на розрив до 6100 Н / м;
  • еластичність;
  • щільність, рівна 200 текс;
  • мішкозашивочні нитки стійкі до вологи і ультрафіолету;
  • не піддаються впливу багатьох хімічно агресивних речовин, лугів, органіки.

Де купити нитки для мішкозашивальних машин.

Наш магазин «Швейка», реалізовуючи широкий спектр обладнання, комплектуючих і фурнітури для швейних виробництв, пропонує купити нитки для зашивання мішків для ручних і стаціонарних машин в білому, а також червоному, чорному, синьому і зеленому кольорах.

Стандартно вага бобіни - 200гр., Метраж - 1100м, в продажу є котушки, масою 1 кг.

Поставка здійснюється в усі міста України оперативно і з гарантією якості.

Відпрвте нам повідомлення