Нитки мішкозашивальні чорні Код 20-19137

 • 73грн.
  $1,8

Чорні мішкозашивальні нитки

 • Опис

  Підприємствам, що займаються фасуванням різних матеріалів у мішкотару, наш сайт пропонує нитки мішкозашивальні чорні. Вони призначені для надійного закривання горловини мішків всіх типів (джутових, тканинних, паперових, поліпропіленових). Такі нитки застосовуються для використання на ручному та стаціонарному обладнанні.

  Темний мішкозашивальний матеріал є затребуваною альтернативою білим ниткам. На ньому не так видно забруднення, але в той же час чорний шов може бути контрастом або навпаки доповненням до основного відтінку мішка. Також їм зручно виконувати маркування. Ще одне корисне застосування темних ниток – ремонт тари.

  Даний мішкозашивальний матеріал повністю виготовлений з поліестеру методом безперервної екструзії найтонших нескінченних волокон, які відразу скручуються в окремі 3 - 4 пасма, що утворюють на виході нитку заданої товщини. Така технологія виключає появу вузлів, розривів, інших дефектів та слабких місць, що є гарантією високих характеристик міцності.

  Чорні полімерні мішкозашивальні нитки – гарантія надійного фасування.

  Нитки з поліестерових волокон набагато кращі за аналоги з інших матеріалів, оскільки мають безліч необхідних якостей:

  • полімер відмінно поєднує в собі високу міцність (на розтяг, скручування, злам) та еластичність. Такою ниткою можна виконувати будь-які типи строчок, які надійно утримуватимуть вміст мешкотари при її транспортуванні та завантаженні;
  • синтетичні нитки не бояться вогкості, дощу, морозів та спеки. Ці природні явища ніяк не вплинуть на надійність шва, який також не схильний до впливу мікроорганізмів і не представляє інтересу як їжа для гризунів і комах;
  • нитка з поліестеру ідеально підходить для мішкозашивальної техніки, адже вона не плутається, не рветься і легко проходить по всіх ниткопротяжних елементах, утворюючи якісні стібки необхідної форми та розміру.

  Замовляйте чорні нитки для мішкошивих машин у нашому інтернет-магазині через онлайн чат або по телефону. З ними ви можете придбати супутні аксесуари та оформити послуги доставки.

  Характеристики:

  • вага – 200 грам;
  • довжина – 1000 метрів
  • склад - поліестер 100%
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення