Нитки для зашивання мішків зелені Код 20-19139

 • 73грн.
  $1,8

Мішкозашивальні нитки зелені

 • Опис

  У технологічному процесі фасування сипучої продукції важливо все: і надійність самої тари, і ефективність роботи мішкозашивального обладнання, і якість нитки. Тому ми рекомендуємо використовувати нитки для зашивання мішків зелені, представлені на нашому сайті. Вони поєднують у собі всі переваги, необхідні для даного типу витратного матеріалу, що підтверджено досвідом їх регулярного практичного застосування у складних експлуатаційних умовах.

  Зелені нитки затребувані через особливості кольорових мішкозашивальних матеріалів. Ними можна позначати вміст тари або одержувача, а також сміливо експериментувати зі стилістичним вирішенням дизайну упаковки.

  Чим обумовлений вибір на користь цих зелених ниток для зашивання мішків?

  Нитки уявляють собою скручені між собою безперервні волокна з поліестеру. Особливості такої армованої структури у поєднанні з властивостями даного полімеру забезпечують безліч корисних якостей:

  • дуже висока міцність на розтягування. Розірвати такий шнур руками практично неможливо, а отже, і утворений ним шов буде вкрай надійний;
  • висока еластичність волокон дозволяє нитці слухняно слідувати по всьому шляху ниткопротяжного механізму та утворювати строчки з найскладнішою формою стібка;
  • такий мішкозашивальний матеріал відмінно тримає задану форму і не схильний до саморозпускання.

  Нитка зберігає свої якості незалежно від температурних умов і може використовуватися для закривання горловини мішків з будь-якого матеріалу (паперових, джутових, тканинних поліпропіленових).

  Шнур поставляється в бобінах із намотуванням по 1000 м на пластиковому конусі. Така конструкція зручна для застосування як на ручних, так і стаціонарних мішкозашивальних машинах, оснащених термічним або механічним пристроєм для обрізки нитки. Достатній запас намотування дозволить зашити однією котушкою велику кількість тари.

  Купити необхідну кількість зелених ниток для зашивання мішків ви можете на нашому спеціалізованому сайті. Тут вас приємно здивують ціни, асортимент, зручні способи розрахунку та послуга оперативної доставки товару.

 • Відгуки покупців
  Оформлял заказ на сайте через корзину. Быстро приняли и отправили заказ. Все четко, спасибо
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення