Манекен кравецький

2 товари

Кравецький манекен призначений для комфортного пошиття і примірки виробів. З його допомогою можна істотно спростити процес шиття одягу, і швидко підігнати виріб під кожен конкретний тип фігури.

Підставка манекена виготовляється з легкого металу для того, щоб його було комфортно переміщати в приміщенні. Її висота в деяких моделях може регулюватися. У вигляді опори виріб має триноги, яка в силу своєї форми дозволяє йому стійко триматися в вертикальному положенні. Корпус зазвичай виконується з пластика або акрилу, такі манекени є твердими. А бувають і м'які, виготовлені з пінополіуретану. Потім виріб обтягається спеціальним матеріалом. Чохол володіє не гладкою текстурою, для того щоб тканина не зісковзувала під час робочого процесу. Фактура матеріалу дозволять легко проколювати його шпильками.

Все манекени кравецькі діляться на кілька категорій.

За складністю конструкції вони можуть бути:

  • розкладними (з можливістю регулювати розмір);
  • монолітними (зі стандартним розміром).

Розкладні є більш затребуваними, так як легко підлаштовуються під бажаний розмір, а монолітні мають більший термін служби, так як відсутня функція регулювання.

Також їх класифікують за віком і статтю. За цими параметрами манекени діляться на три види:

  • жіночі;
  • чоловічі;
  • дитячі.

Крім трьох основних видів, грунтуючись на фізичних параметрах можна підібрати виріб для підлітків, вагітних і людей з нестандартною комплекцією.

Манекен кравецький: який вибрати

Моделі з фіксованим розміром коштуватимуть дешевше, але, відповідно вони менш функціональні. Варіанти, в яких розмір регулюється більш практичні і зручні у використанні. З їх допомогою можна легко підігнати виріб під параметри клієнта. Такий варіант відмінно підійде для професійного використання.

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі великий вибір кравецьких манекенів. Для того, щоб придбати товар, досить лише переглянути весь представлений асортимент, визначиться з вибором і оформити замовлення. Ви можете звернутися до нас з будь-яких питань, що цікавлять і наші співробітники з задоволенням допоможуть вам. Манекени, представлені на нашому сайті, призначені для крою та моделювання повсякденного, верхнього та святкового одягу. Ми пропонуємо відмінну якість за оптимальною вартістю на ринку. Вся продукція проходить обов'язкову сертифікацію.

Кравецькі манекени є необхідним елементом як для професійного застосування на швейних виробництвах, так і для використання на дому.

Відпрвте нам повідомлення