Голки для швейних машин

26 товарів

Голки для швейних машин є одним з найважливіших компонентів технологічного процесу шиття. Вони, так само як і саме устаткування, тип нитки і тканини, визначають якість майбутнього виробу, його естетичну привабливість і довговічність. При цьому їх ціна на кілька порядків нижче ніж вартість інших перерахованих вище компонентів. Тому досвідчені майстри знають, що на голках не варто економити, а потрібно вибирати цей виріб тільки найвищої якості. Наприклад, продукцію японської компанії ORGAN Needle, що користується величезним попитом у домашніх майстринь і фахівців текстильних підприємств.

 Широкий асортимент голок Organ для швейних машин, представлений на нашому сайті, дозволяє вибрати інструмент, що ідеально підходить для вирішення найрізноманітніших завдань. Для цього важливо знати особливості існуючих голок.

Особливості та відмінності голок для швейних машин

 Практично всі голки мають однакову довжину - 38,5 мм, що обумовлено стандартним ходом човника, використовуваним на більшості швейних машин та оверлоків. Решта їх параметрів відрізняються і визначають область застосування голок:

  • Колба - верхня, найбільш товста частина циліндричної форми з бічним спилом, що створює плоску поверхню для міцного кріплення і правильної установки. Форма вибірки і діаметр колби визначають можливість використання голок в голкотримачах різних швейних машин. Так само на колбу наноситься маркування.
  • Діаметр стрижня - головний параметр голки, що відображається в її позначенні і визначає варіанти її використання. ORGAN вказує величину діаметра в сотих частках міліметра. Так голка №80 відповідає діаметру 0,8 мм. Відповідно, дуже тонкі голки (60-65) використовують для ніжних тканин типу шифон або шовк. Інструмент товщиною 80-85 призначений для обробки тонкої бавовни, пухких костюмних матеріалів. Для різних домашніх швейних робіт застосовують універсальну голку №90.
  • Наконечники голок має різну форму і ступінь загострення. Це дозволяє їм ефективно прошивати матеріали з різною щільністю, фактурою і типом плетіння. Біліше гострі ідеально підходять для матеріалів з великою ниткою і щільним переплетінням, а закруглений наконечник оптимальний для трикотажу і стрейч тканин. Коса плоска заточка спеціально призначена для прошивки шкіри.
  • Розмір вушка голки визначає максимальний діаметр нитки, яку можна пропустити через цю голку. Від його форми і гладкості країв поверхні, а так само від жолобка на стрижні залежить ковзання нитки і відсутність її обривів.

Більшість голок виготовляється з інструментальної вуглецевої сталі, що забезпечує їм достатню міцність і пружність. Виняток становлять голки для шкіри і деякі інструменти для промислового використання, зроблені з більш твердого сплаву.

 Спеціалізація

 Завдяки поєднанню вищезгаданих параметрів існує безліч типів голок призначених для конкретних матеріалів і спеціальних технологічних задач. Вибрати правильний інструмент дозволяє проста і зрозуміла маркування. Єдина буква в позначенні «H» означає, що голка універсальна. Додані до неї через тире літери вказують спеціалізацію цього пристрою:

  • H-J (jeans) - для щільних матеріалів, як брезент, саржа, джинс;
  • H-M (micro textiles) - для тканин з щільним переплетенням тонких ниток (шовк, тафта);
  • H-S (stretch) - для трикотажу і еластичних тканин;
  • H-SUK (stretch and Jersey) для джерсі і в'язаних виробів;
  • H-LR (leather) - це для шкіри.

Так само є спеціальні голки для рукоділля: H-E (embroidey) для вишивки і H-Q (quilting) для квілтінга (пошив з клаптів). Останній тип голок дозволяє отримати непомітну строчку і їх часто використовують для оздоблення одягу.

 Купуючи голки, звертайте увагу на контейнер для їх зберігання. Компанія Organ розміщує свою продукцію у фірмових пластикових коробках з каліброваними голкотримачами і прозорою кришкою, на яку нанесено маркування, відповідно розміщення вмісту. Це зручно і для універсальних наборів, і для комплектів голок різного діаметру і типу.

 Купити якісні японські голки для швейних машин за вигідною ціною, ви можете в інтернет-магазині Sweika. Ми пропонуємо оригінальну продукцію компанії ORGAN Needle, призначену для побутового обладнання. Наші консультанти допоможуть підібрати спеціальні та універсальні голки конкретно під ваші технологічні завдання. Вони так само підкажуть, як оформити покупку, зробити зручну оплату і замовити доставку.

Відпрвте нам повідомлення