Устаткування для установки швейної фурнітури

7 товарів
Бренд: BROST
Номер: BR-T1
Електричний прес для установки різного виду металофурнітури BROST BR-T1
Тип машини Прес для металліч. фурнітури
Габаритні розміри 455*365*250
Вага 16 кг
Напруга 220 В
Тип змазки крапельна
10.900грн.
10.360грн.
$375,0
Бренд: MAREEW
Номер: 14-18345
Електромеханічний прес для кнопок та іншої фурнітури
Тип машини Прес для металліч. фурнітури
Напруга 220 В
Потужність двигуна 250 W
Модель ML 808

Прес для установки фурнітури - пристрій, що дозволяє швидко встановлювати блочки, хольнітени, заклепки, люверси, кнопки, інші металеві елементи на одяг, взуття, сумки, аксесуари з тканини і шкіри. Також дане обладнання широко використовується в рекламній сфері при виготовленні розтяжок, банерів, тентів. Принцип роботи полягає в натисканні ручки, яка опускає робочий елемент з насадкою, тим самим фіксуючи металеву деталь.

Залежно від виду металофурнітури розрізняють:

  • Універсальні пристосування, що дозволяють встановлювати будь-які оздоблювальні елементи (блочки, люверси, заклепки) за рахунок змінних насадок;
  • інструмент для установки кнопок.

Приводяться в дію механічним способом (вручну), або є вбудований мотор. Для невеликих взуттєвих (швейних) ательє цілком вистачає портативного пристрою. При великих обсягах виробництва доцільно купити електромеханічний прес для установки кнопок, що дозволяє істотно прискорити робочий процес. Якщо необхідність в установці металевої фурнітури виникає час від часу, економічним рішенням є щипці. Зазвичай вони розраховані на певний діаметр хольнітенів (блочек, інших), які йдуть відразу з ними в комплекті.

Якісне і недороге обладнання для установки швейної фурнітури.

Sweika.com пропонує різні моделі установників. Так, у нас є ручні і автоматизовані пристрої, що дозволяють швидко, акуратно, при мінімумі зусиль ставити декоративні елементи з металу на джинс, шкіру, інші матеріали. Преси для установки фурнітури оснащені механізмом, який регулює силу ударів, що виключає ймовірність пошкодження корпусу металловставок. Також вони передбачають можливість зміни насадок, за рахунок чого дозволяють встановлювати хольнітени, заклепки, кнопки, блочки, гудзики для джинсів різного діаметру.

Ми працюємо з різними виробниками, з яких найбільш популярний MAREEW. Він пропонує електромеханічні установники, що відрізняються невисокою ціною і гарною якістю. Зручні в роботі і обслуговуванні, їх вибирає більшість наших клієнтів.

При покупці на будь-яке обладнання для установки швейної фурнітури ми надаємо гарантію, при наявності заводського браку виконуємо ремонт або повну заміну. Доставка здійснюється надійними транспортними компаніями в Київ, Миколаїв, Одесу, Херсон, Бердичів, Вінницю, Чернігів, Дніпропетровськ та інші міста країни. З питань придбання, телефонуйте!

Sweika - це висока якість, європейський сервіс і приємні ціни.

Відпрвте нам повідомлення