Прес для установки фурнітури Mareew ML 808 Код 14-18345

 • 8.880грн.
  $240,0

Електромеханічний прес для кнопок та іншої фурнітури

Тип машини Прес для металліч. фурнітури
Напруга 220 В
Потужність двигуна 250 W
Модель ML 808
 • Опис

  Підприємствам і приватним майстерням, які при виготовленні своєї продукції широко використовують різні види металевої фурнітури, ми пропонуємо доступний за ціною електромеханічний прес для кнопок. Це обладнання дозволяє виконувати надійну і естетично привабливу клепку, забезпечуючи при цьому високу продуктивність даної технологічної операції.

  Прес являє собою однопозиційний агрегат який дозволяє встановлювати фурнітуру різного діаметру:

  • кнопки;
  • блочки;
  • люверси;
  • хольнітени.

  Завдяки електроприводу, потужністю 250 Вт і високому ходу пробійника (до 34 мм) даний агрегат якісно встановлює фурнітурні елементи не тільки на одяг з щільної тканини, але і на головні убори, взуття та шкіргалантерейні вироби. Активно використовують такий прес і компанії, що спеціалізуються на виготовленні рекламних банерів і тентів.

  Проста і надійна конструкція преса для кнопок

  Прес для установки фурнітури - це компактне стаціонарне обладнання, яке постачається разом зі спеціальним робочим столом, електродвигуном і виносними органами управління. Корпус головної частини, всередині якої змонтовані основні рухомі елементи, виготовлений зі сталі та забезпечує високу жорсткість і надійність всієї конструкції. З правого боку розміщений шків, який за допомогою пасової передачі підключається до електроприводу. При необхідності його можна використовувати і для ручної подачі пробійника.

  Прес для кнопок простий в управлінні і дозволяє розміщувати оброблюваний виріб з максимально зручним доступом до точки встановлення фурнітурного елемента. При цьому зона пробою захищається спеціальної сталевою рамкою, що забезпечує безпеку виконання технологічної операції.

  Наш інтернет-магазин професійного швейного обладнання надає можливість вигідно купити недорогий прес для установки фурнітури. Ми гарантуємо якість цього виробу і надаємо будь-які консультації з питань, що стосуються його експлуатації. Покупцям пропонуємо на вибір зручний спосіб оплати і послугу доставки.

  Ціна вказана за повний комплект: голова, промстол, двигун.

 • Характеристики
  Тип машини
  Прес для металліч. фурнітури
  Величина ходу пробійника
  34 мм
  Напруга
  220 В
  Потужність двигуна
  250 W
  Модель
  ML 808
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення