Ножиці кравецькі

21 товар

Ножиці кравецькі - інструмент, від якого залежить швидкість і якість виконання розкрою. Ножиці для розкрою виготовляють з високоміцної сталі і заточують з дотриманням кута по всій довжині леза. Якщо заточка проведена професійно, а це можливо тільки на спеціальному обладнанні, швейні ножиці без зусиль розрізають матеріал, рівно, без складок. Це стосується всієї довжини приладу, в тому числі верхівок.

Ножиці кравецькі мають деякі конструктивні відмінності. Це необхідно для зручності роботи з різними по товщині і щільності тканинами. Так, для грубих матеріалів використовуються інструменти, у яких одне кільце істотно більше іншого - воно захоплюється всіма чотирма пальцями, що знижує зусилля при розкрої. Також відмінною рисою якісних ножиць є кінчики. Для якісної нарізки тканини вони повинні бути гострими і добре замикатися. Що стосується довжини, леза можуть досягати 40 см.

Які ножиці і в якій кількості потрібні швачці (закрійниці).

Швачками виконуються різні операції. Крім розкрою їм потрібно робити обрізання ниток, петлі, формувати краї. Тому потрібні не тільки кравецькі ножиці, а ще й «зигзаг» з фігурним лезом, вишивальні, які служать для обрізки ниток, а гострими кінчиками зручно прорізати петлі на виробі.

В каталозі Sweika.com можна вибрати і купити різні моделі розкрійних ножиць від виробників LEAGUE, GoldenPhoenix, SINGER. Їх відрізняє прекрасна якість, а правильна заточка, виконана в заводських умовах, забезпечує точність, акуратність нарізки тканин і тривалий термін служби.

Переваги нашого інструменту:

  • при розкрої не псують тканину, функціональне усе лезо;
  • зручність, ергономічність у використанні;
  • високоміцна сталь з правильною заточкою довго зберігає гостроту;
  • надійність з'єднань, на гвинтах, можливість регулювання, підтяжки.

ВАЖЛИВО! Щоб кравецькі ножиці довго залишалися гострими, ними не можна різати папір, картон, металізовані аксесуари (блискавки, обробку, нитки), грубий дублірін.

З питань покупки - дзвоніть або залишайте заявку на сайті. На всі вироби надаємо гарантію. Доставка здійснюється по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Біла Церква, Миколаїв, Одеса, Херсон, Вінниця та інші міста).

Відпрвте нам повідомлення