Ножиці кравецькі

20 товарів

Ножиці кравецькі - інструмент, від якого залежить швидкість і якість виконання розкрою. Ножиці для розкрою виготовляють з високоміцної сталі і заточують з дотриманням кута по всій довжині леза. Якщо заточка проведена професійно, а це можливо тільки на спеціальному обладнанні, швейні ножиці без зусиль розрізають матеріал, рівно, без складок. Це стосується всієї довжини приладу, в тому числі верхівок.

Ножиці кравецькі мають деякі конструктивні відмінності. Це необхідно для зручності роботи з різними по товщині і щільності тканинами. Так, для грубих матеріалів використовуються інструменти, у яких одне кільце істотно більше іншого - воно захоплюється всіма чотирма пальцями, що знижує зусилля при розкрої. Також відмінною рисою якісних ножиць є кінчики. Для якісної нарізки тканини вони повинні бути гострими і добре замикатися. Що стосується довжини, леза можуть досягати 40 см.

Які ножиці і в якій кількості потрібні швачці (закрійниці).

Швачками виконуються різні операції. Крім розкрою їм потрібно робити обрізання ниток, петлі, формувати краї. Тому потрібні не тільки кравецькі ножиці, а ще й «зигзаг» з фігурним лезом, вишивальні, які служать для обрізки ниток, а гострими кінчиками зручно прорізати петлі на виробі.

В каталозі Sweika.com можна вибрати і купити різні моделі розкрійних ножиць від виробників LEAGUE, GoldenPhoenix, SINGER. Їх відрізняє прекрасна якість, а правильна заточка, виконана в заводських умовах, забезпечує точність, акуратність нарізки тканин і тривалий термін служби.

Переваги нашого інструменту:

  • при розкрої не псують тканину, функціональне усе лезо;
  • зручність, ергономічність у використанні;
  • високоміцна сталь з правильною заточкою довго зберігає гостроту;
  • надійність з'єднань, на гвинтах, можливість регулювання, підтяжки.

ВАЖЛИВО! Щоб кравецькі ножиці довго залишалися гострими, ними не можна різати папір, картон, металізовані аксесуари (блискавки, обробку, нитки), грубий дублірін.

З питань покупки - дзвоніть або залишайте заявку на сайті. На всі вироби надаємо гарантію. Доставка здійснюється по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Біла Церква, Миколаїв, Одеса, Херсон, Вінниця та інші міста).