Прасувальні столи

2 товари

Ефективність виконання технологічної операції прасування істотно підвищується, якщо використовувати професійні прасувальні столи. Таке обладнання, відмінно зарекомендувало себе в умовах ательє і пошивочних цехів, хімчисток і пралень, ресторанів і готелів.

Що особливого в прасувальних столах?

Промислові пристрої для прасування відрізняються формою основною робочою поверхні:

  • прямокутні мають велику площу і дозволяють розмістити кілька простих деталей або, наприклад, полотно скатертин, штор. Такий варіант зручно використовувати для проклейки заготовок ущільнювальними матеріалами;
  • консольна дошка з закругленими кутами і краєм  який звужується набагато зручніше при обробці готових текстильних виробів складної форми (одягу, чохлів).

Деякі столи мають додаткові висувні або навісні поверхні спеціальної форми для більш зручного прасування рукавів і важкодоступних частин виробів. Всі прасувальні поверхні покриті знімними чохлами із спеціального термостійкого матеріалу, що забезпечує ковзання тканини і хорошу паропроникність.

Промислові прасувальні столи встановлюються на жорсткій опорі, що є частиною корпусу або на посиленой рамі, що виготовляється із сталевого спецпрофиля. У більшості випадків така конструкція має пристрій для плавного регулювання і фіксації прасувальної поверхні на певній висоті. Деякі невеликі професійні столи оснащуються опорами на роликах для зручності переміщення.

Функції для професійної прасування

Прасувальні столи - це пристрої з декількома функціями, що дозволяють зробити процес прасування більш швидким і якісним:

  • робоча поверхня нагрівається та не відбирає тепло, яке передається праскою, а доповнює його. Така опція не тільки прискорює прасування, але і може бути використана для сушки виробів.
  • вакуумне видалення зайвого пара так само підвищує ефективність техпроцесу, за рахунок підтримки оптимальної кількості вологи на поверхні яку ви відпарюєте;
  • вбудований в стіл парогенератор може виявитися корисним, коли оброблюваний виріб вимагає більшої потужності отпарівателя.

Управління цими функціями зазвичай здійснюється кнопками, розміщеними на лицьовій панелі в зручній для оператора зоні. У деяких моделях для цього так само використовують ножні педалі, що дають оператору додаткову свободу дій.

Вигідно купити сучасні прасувальні столи з функціоналом, відповідним потребам вашого підприємства, можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо популярні моделі, які завдяки ергономічності і надійності відмінно зарекомендували себе в роботі. Оплата можлива різними способами. При необхідності організуємо оперативну доставку.

Відпрвте нам повідомлення