Праски з парогенератором

8 товарів

Практично у всіх сферах бізнесу, пов'язаних з використанням виробів з текстилю застосовується промисловий праска з парогенератором. Завдяки йому істотно підвищується ефективність технологічної операції прасування - роботу можна виконувати більш якісно, ​​безпечно і протягом тривалого часу.

Все більша кількість підприємств і установ замість звичайної праски з отпарівателем використовують його промисловий аналог з окремою системою парогенерірованія. Адже в ньому створюється потужний потік перегрітого сухого пара, який під тиском проникає глибоко в волокна тканини, роблячи їх більш еластичними і податливими. При цьому вони випрямляються і фіксуються в такому положенні за рахунок додаткової термообробки.

Це дозволяє працювати з грубими, товстими і багатошаровими тканинами. Важливо, що така обробка не тільки робить речі більш привабливими, але і виконує глибоку дезінфекцію поверхні. Додатковою перевагою праски з парогенератором є його висока продуктивність і можливість тривалої роботи без частого доливання води.

 Де утюжать за допомогою пари?

Завдяки перерахованим вище достоїнств даний агрегат активно використовують:

 • фабрики з пошиття виробів з тканини;
 • магазини, що реалізують їх продукцію;
 • ательє, пральні і хімчистки;
 • театри і концертні колективи;
 • готельні та туристичні комплекси;
 • кафе і ресторани, СПА-салони;
 • медустанови.

А так же всі підприємства та заклади, що мають власні підрозділи господарсько побутового обслуговування.

 За допомогою праски з парогенератором можна легко погладити вироби, виставлені на продаж, штори, постільна білизна, скатертини і серветки, спецодяг та костюми, оббивку меблів. При цьому сили пара вистачить, щоб обробити тканину, складену в декілька шарів.

  Конструктивні особливості праски з парогенератором

Більшість сучасних пристроїв для парової прасування мають стандартний набір конструктивних компонентів, які роблять використання прасок зручним і безпечним:

ємність з нержавіючої сталі, яка завдяки антикорозійним властивостям має необмежений термін служби і дозволяє не зливати воду після закінчення роботи; електронагрівальні елементи, розташовані поза ємності. Таке рішення не тільки виключає утворення накипу всередині бачка, але і дозволяє економно витрачати електроенергію, нагріваючи тільки використовувану для роботи частину води;

система безпеки, що включає кілька рівнів захисту. Сюди входять електронні датчики рівня води, температури і тиску, а так само реле відключення і пристрої візуального контролю у вигляді сигнальних ламп і манометра;

термостійка підставка під праску з матеріалу, що перешкоджає ковзанню;

шланг для подачі пари має теплоізоляційну оболонку і оснащується спеціальним пристосуванням для його підтримки;

праска зі зручною корковою ручкою, що запобігає нагрів її поверхні. У ергономічної зоні доступу розташовується кнопка подачі пари;

масивна підошва праски виготовляється з нержавіючої сталі і має отвори для подачі пари. На неї можна встановити тефлоновий насадку зі спеціальними швидкознімним кріпленнями. Вона забезпечує краще ковзання і дозволяє працювати зі складними або делікатними елементами виробів.

Праска з парогенератором може працювати в трьох режимах: звичайна прасування, паровий і вертикальне відпарювання.

 Основні характеристики парогенераторів

 У нашому каталозі представлено широкий асортимент високоякісних прасок з пристроєм генерації пари. Вони відрізняються:

 • розмірами;
 • об'ємом ємності для води (від 1 до 5 літрів);
 • споживаної потужністю;
 • кількістю і тиском генерується пара.

Це дає можливість підібрати оптимальну модель за доступною ціною для невеликого ательє або для великого виробничого підприємства. У цьому вам допоможуть наші консультанти, які так само розкажуть про особливості експлуатації даного обладнання.

Купити праску з парогенератором на нашому сайті ви можете, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку в бізнес-месенджері. При цьому ви маєте можливість вибрати зручний варіант оплати і замовити доставку обраного вироба.

Відпрвте нам повідомлення