Парогенератор 2035 SILTER Код 15-18399

 • 5.750грн.
  $203,0

Парогенератор 3,5 літра

Вага 8 кг
Напруга 220 В
Споживана потужність 2050 Вт
 • Опис

  Досить потужний і ефективний в роботі парогенератор 2035 SILTER має ті ж конструктивні особливості, що і більш потужні професійні аналоги, представлені в лінійці обладнання для відпарювання цього бренду. Дана модель з об'ємом бойлера 3,5 л не займає багато місця, тому ідеально підійде для оснащення ательє, майстерні або магазину.

  Агрегат дозволяє виконувати горизонтальне і вертикальне відпарювання текстильних виробів і поверхонь (штори, драпірування), а так само може працювати тільки в режимі прасування. Щоб електричний кабель і парова магістраль, що йдуть до праски, не створювали перешкод при роботі, на корпус встановлюється спеціальний утримувач.

  Парогенератор має особливості, які роблять його використання максимально зручним і ефективним:

  • електронагрівальний елемент має потужність 2 кВт і автоматично включається для підтримки постійного тиску пара в 3 бари. При цьому забезпечується допустиме навантаження на побутову електромережу та економне енергоспоживання;
  • однієї заливки бака досить для роботи агрегату протягом 5-ї годин;
  • безпеку роботи парогенератора забезпечується системою датчиків і клапанів, які регулюють нагрів ТЕНів і тиск пара в системі. Для контролю цих параметрів передбачені світлові індикатори і манометр, розміщені на лицьовій панелі. Окремо термостатом, на прасці встановлюється ступінь нагріву його підошви.

  Купити парогенератор 2035 SILTER з доставкою ви можете в нашому інтернет-магазині, що пропонує надійне професійне обладнання за найбільш вигідними цінами. Передбачена оплата товару декількома способами, з яких ви виберете найбільш зручний.

 • Характеристики
  Продуктивність подачі пари
  70 г/хв
  Вертикальне відпарювання
  Так
  Тривалість роботи від однієї заливки
  не менше 5 годин
  Тиск пари
  3 Бар
  Ємність для води
  3,5л
  Вага
  8 кг
  Напруга
  220 В
  Споживана потужність
  2050 Вт
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення