Нитки для мішків сині Код 20-19138

 • 73грн.
  $1,8

Нові можливості фасування з синіми нитками для мішків

 • Опис

  Зробити упаковку оригінальною, пізнаваною та функціональною дозволяють нитки для мішків сині. З їх допомогою можна підкреслити особливості дизайну тари, зробити шов малопомітним, виконати маркування вмісту, що легко зчитається, або виділити окрему партію продукції. І для цього немає необхідності здійснювати додаткові операції, а досить просто використовувати кольоровий матеріал для зашивання. Погодьтеся, це дуже зручне рішення.

  Ці якісні міцні нитки поставляються в котушках з намотуванням по 1000 м, що дозволяє з однієї заправки інтенсивно працювати цілу зміну. Основою котушки є легкий та міцний пластиковий конус, який зручно встановлюється на котушкотримач та надійно утримується там у процесі роботи.

  Чим хороші поліестерові сині нитки для мішків?

  До вищеназваних переваг синіх ниток варто додати відмінні експлуатаційні характеристики, зумовлені властивостями матеріалу поліестеру, з якого вони виготовлені, і технологією їх виробництва. Робляться такі шнури шляхом безперервної екструзії полімерних волокон з наступною скруткою менш тонких пасм у більш товсті. У результаті виходять нитки, які:

  • поєднують у собі високу міцності та еластичність. Їх практично неможливо розірвати без спеціальних пристроїв. При цьому шнур легко набуває будь-якої форми, що важливо при використанні мішкозашивального обладнання і для формування стібків складної конфігурації;
  • полімерна нитка є зносостійкою. Вона не боїться спеки та холоду, впливу підвищеної вологості чи діяльності мікроорганізмів;
  • строчка з поліестерового шнура не схильна до розпускання і міцно закриває горловину мішків з джуту, тканини, паперу, поліпропілену. При цьому вона легко обрізається механічним або термоножем мішкозашивальної машини.

  Замовити сині нитки для мішків ви можете у нашому інтернет-магазині професійної швейної техніки. Ми гарантуємо їхню високу якість і готові надати даний товар у будь-якій кількості з доставкою в обумовлений термін.

 • Відгуки покупців
  Можно заказать бобины в 1 кг
  Admin
  06 Лютого 2022 22:39
  Пока такой возможности нет. В наличии только 200 грамм
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення