Нитка мішкозашивна Код 20-18058

 • 38грн.
  $1,0

Мішкозашивна нитка 200 грам. (1100метров)

 • Опис

  Нитка мішкозашивна застосовується для створення шва, який утримує вміст мішків. Такий спосіб упаковки забезпечує цілісність тари, її привабливий зовнішній вигляд і перешкоджає висипання вмісту.

  За допомогою даної нитки зашивають мішки та пакети з тканини, джуту, паперу або різних полімерів. Дану операцію можна виконувати і вручну, але в сучасних умовах для цього використовуються спеціальні машини, що дозволяють в автоматичному режимі створювати рівну якісну строчку з встановленим кроком стібка. При цьому утворюється шов, який при необхідності можна легко розпустити, потягнувши за спеціально що залишається кінець нитки.

   Експлуатаційні якості мішкозашивальної нитки

  Нитка для зашивання мішків виготовляється з поліестерних волокон білого кольору, що утворюють три окремі пасма, скручені з кроком 20 оборотів на 1 см. Це забезпечує достатню щільність матеріалу при товщині близько 200-250 текс. Щоб забезпечити стабілізацію форми нитки в процесі роботи і експлуатації, скорочення волокна проходять термообробку, фіксуючу їх стан. Так само в пасма додається спеціальна змазка (до 2,5%), що перешкоджає їх розпускання і забезпечує ковзання нитки в мішкозашівних пристроїв.

  Використання поліестеру і спеціальною технологією виготовлення забезпечують мішкозашивальної нитки відмінні експлуатаційні якості:

  • висока міцність, перешкоджає розриву (6000 Н / м) і перетирання;
  • еластичність;
  • низький коефіцієнт розтягування при навантаженні або намоканні;
  • стійкість до впливу вологи, агресивних речовин і мікроорганізмів.

  Нитка поставляється в бобінах 200грам з намотуванням на стандартну втулку, що спрощує її використання на мішкозашивальних машинах. Для зручності зберігання бобіни покриваються прозорою полімерною плівкою, що захищає від пилу і вогкості.

  Наша компанія, що спеціалізується на швейному обладнанні і матеріалах, пропонує купити високоякісну мішкозашивочну нитку на найбільш вигідних умовах. При цьому її ціна безпосередньо залежить від кількості придбаних бобін. Замовлення товару з доставкою можна оформити на нашому сайті або по телефону.

  Підходить для використання на всіх видах стаціонарних і портативних зашивочних машинах.

  • від 1 до 100 бобін                 - 40 грн / за бобіну;
  • 100 бобін (1 ящик)                - 38 грн / за бобіну
  • понад 500 бобін (5 ящиків) - ціна договірна
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення