Термопресс для сублімації BROST BR-82 Код te-18561

 • 18.565грн.
  $470,0

Термопресс для сублімації BROST BR-82 з безліччю корисних в роботі функцій.

Тип машини Термопрес
Напруга 220 В
Споживана потужність 3,6 кВт
 • Опис

  При створенні сучасних текстильних виробів активно використовуються різні технології температурного впливу на тканини. Для їх реалізації в умовах приватного або промислового виробництва ми пропонуємо використовувати термопрес для сублімації BROST BR-82.

  Даний агрегат є надійною в роботі і просту в обслуговуванні конструкцію, що складається з двох притискних поверхонь, розміром 820 х 380 мм. Це дозволяє використовувати сублимаційну технологію для нанесення на вироби барвистих зображень і для ущільнення тканини клейовими матеріалами (дублювання манжет, комірів, елементів верхнього одягу).

  Термопресс працює від побутової електромережі і споживає всього 3,6 кВт. При цьому він має очевидні переваги:

  • збільшена площа робочої поверхні дає можливість працювати з великими деталями і зображеннями або одночасно обробляти кілька виробів.
  • спеціальний регулятор дозволяє встановлювати потрібну силу притиску, оптимальну для певної щільності і товщини матеріалу;
  • нижня частина має покриття з силіконового гелю, що виключає термічне пошкодження навіть найніжніших тканин.

  Безпечна та комфортна робота термопресса BROST BR-82 для сублімації

  Агрегат для термодруку зроблений так, щоб робота з нагрівальними елементами була максимально безпечною і ефективною. За це відповідає електронний блок управління з набором функцій:

  • ступінь нагріву регулюється з великим запасом в діапазоні від 50 до 300˚C, а основні робочі режими знаходяться в межах від 100 до 210 ˚C;
  • за дотримання температурного режиму відповідає спеціальне реле, що виключає перегрів агрегату;
  • тривалість термообробки задається таймером, який своєчасно подає звуковий сигнал.

  Наш спеціалізований сайт швейної техніки пропонує вам придбати термопрес для сублімації BROST BR-82 на максимально вигідних умовах. Ви отримаєте потужне промислове обладнання за доступною ціною, оформивши заявку по телефону або онлайн і виконавши оплату зручним для вас способом. При цьому ми даємо гарантію на цей товар і надаємо доступ до наших сервісних послуг.

  Завантажити інструкцію

 • Характеристики
  Тип машини
  Термопрес
  Звуковий таймер
  від 1 до 60 секунд
  Температурний режим
  50 - 300 С
  Розмір робочої поверхні
  820*380 мм
  Тиск пресування
  Регульоване
  Напруга
  220 В
  Споживана потужність
  3,6 кВт
 • Відгуки покупців
  Всем доволен! Цена и описание соответствует действительности. Доставили термопресс в строго оговоренные сроки, без проволочек. Рекомендую магазин Швейка к сотрудничеству.
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення