Пневматичний 2-х позиційний термопрес для сублімації BROST BR-2TPS Код te-19142

 • 22.400грн.
  $800,0

Прес для термодруку 2-х позиційний BROST BR-2TPS з електронним регулюванням тиску, температури та часу

Тип машини Термопрес
Вага 120 кг
Напруга 220 В
Споживана потужність 3,6 кВт
 • Опис

  Зробити текстильні вироби цікавішими, привабливими та відповідними актуальним тенденціям сучасної моди вам допоможе пневматичний 2-х позиційний термопрес для сублімації BROST BR-2TPS. Він дозволяє наносити на тканину (а також інші рівні поверхні) будь-які кольорові зображення, принти, візерунки, логотипи, написи.

  На відміну від інших аналогічних пристроїв, цей агрегат оснащений пересувним термопресом і двома планшетами розміром 40х60 см, що дозволяє істотно збільшити швидкість друку, і робить його незамінним при поточному виробництві продукції. Працює це так: поки триває процес сублімації на одному планшеті – на іншому можна виконувати допоміжні операції (замінити виріб з малюнком на інший, правильно розмістити його та розрівняти поверхню).

  Електронна начинка 2-х позиційного пневматичного термопресу для сублімації BROST BR-2TPS

  Такий термопрес має все необхідне і для якісного друку, і для максимально комфортної роботи на ньому:

  • електронний контроль притискного зусилля пневмопресу та чотирипозиційне регулювання положення плити виключають нерівномірний розподіл тиску. Це гарантує, що нанесене зображення буде красивим і буде триматися надійно.
  • програмне керування температурою та часом нагрівання дозволить оптимально налаштувати пристрій для ефективної роботи з будь-якими тканинами та зображеннями різних розмірів;
  • прес має електронний блок управління з цифровим дисплеєм, що добре читається, зручними великими кнопками пуску і зупинки. Також передбачені засоби захисту: звуковий таймер закінчення процесу та система автоматичного відключення.

  Агрегат розміщується на міцній рамі з металопрофілю, підключається до побутової електромережі та споживає всього 3,6 кВт, що є відмінним показником для такого високопродуктивного агрегату.

  Придбати 2-х позиційний пневматичний термопрес для сублімації BROST BR-2TPS за вигідною ціною з доставкою ви можете на нашому сайті професійного швейного обладнання. Також ми надаємо консультації щодо його експлуатації та сервісне обслуговування.

 • Характеристики
  Тип машини
  Термопрес
  Функція автоматичного відключення
  Так
  Звуковий таймер
  від 1 до 60 секунд
  Температурний режим
  0-400 C
  Розмір робочої поверхні
  400*600 мм
  Тиск пресування
  Регульоване
  Вага
  120 кг
  Напруга
  220 В
  Споживана потужність
  3,6 кВт
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення