PFAFF Select 4.0 Код 12-18258

 • 19.089,5грн.
  $523,0
Чохол жорсткий
Гарантія 2 роки
Довжина стібка 6 мм
Кількість рядків 40
Стандарт голок 130/705H
Споживана потужність 85/15 вт
Регулятор тиску лапки ні
Електронний стабілізатор зусилля проколу так
 • Опис

  Професійна електромеханічна швейна машина.

  PFAFF Select 4.0 має функції які є у промислових швейних машин. Наприклад в цій машині досвідченими розробниками були поєднані електронний пускач, ротаційний човник, а також верхній транспортер тканини який забезпечує безпосадочне шиття.
  Швейні машинки і оверлоки торгової марки Pfaff збираються із застосуванням матеріалів чудової якості в поєднанні з сучасними інноваційними технологіями. В результаті продукція виходить і ергономічною, і зручною в застосуванні. При надзвичайно гарній надійності можна судити про досить тривалий терміні служби швейних машинок. Тому представники концерну Pfaff надають дворічну гарантію на свою техніку.
  Якість збірки Pfaff не викликає сумнівів. Ця техніка надійна і довговічна, вона може дістатися у спадок вашим нащадкам і при цьому не потребуватиме постійного ремонту. Експлуатаційні характеристики машин Pfaff роблять їх зручними в управлінні. Розібратися з ними зможе навіть людина без спеціальної освіти. Всі ці переваги і дозволяють компанії виробляти техніку, затребувану в багатьох країнах світу.

  • IDT (Вбудований Верхній Транспортер Тканини) Вбудований верхній транспортер тканини (Integrated Dual Transporter - IDT) швейної машини Pfaff Select 4.0 забезпечує одночасне просування матеріалу знизу і зверху, що дозволяє уникнути небажаного зсуву шарів тканини один щодо одного. Ця функція дуже зручна для квілтінга, і найголовніше, верхній транспортер забезпечує рівномірну подачу навіть найтонших і складних тканин.
  • Зручне відділення для аксесуарів Швейна машина має знімну робочу поверхню, яка також використовується для зберігання приладдя. У машині Select 4.0 є спеціальний швейний органайзер для зберігання лапок і шпульок.
  • Найбільша довжина стібка серед електромеханічних швейних машин Регулятором довжини стібка Ви можете плавно змінити довжину стібка до 6 мм.
 • Характеристики
  Кнопка шиття без педалі
  ні
  Швейний радник
  так
  Нитковтягувач
  так
  Позиціонер голки
  ні
  Ширина гребінки транспортера
  15 мм
  Довжина платформи
  20 см
  Верхній транспортер
  Вбудований (Integrated Dual Transporter - IDT)
  Викидання петли
  напівавтоматичне
  Висота підйому лапки
  6/12 мм
  Чохол
  жорсткий
  Максимальна ширина строчки
  5,5 мм
  Гарантія
  2 роки
  Довжина стібка
  6 мм
  Кількість рядків
  40
  Стандарт голок
  130/705H
  Споживана потужність
  85/15 вт
  Регулятор тиску лапки
  ні
  Електронний стабілізатор зусилля проколу
  так
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення