Janome Horizon Memory Craft 7700 QCP Код 11-18196

 • 0грн.
  $0,0
Чохол жорсткий
Гарантія 1 рік
Довжина стібка до 5 мм
Тип човника горизонтальний
Кількість рядків більше 250
Стандарт голок 130/705H
Споживана потужність 50/5 вт
Регулятор тиску лапки ні
Електронний стабілізатор зусилля проколу так
 • Опис

  Ставте перед собою великі цілі, йдіть в ногу з часом! Шийте розкішні пледи, витончені драпірування або розробіть вінчальну сукню. З більш ніж 20 сантиметрами робочої поверхні, нова швейна машина від Janome, надає величезний простір для роботи, без збільшення додатковими столиками. Кожен крок Вашого навіть найбільшого швейного проекту, стає елементарним. Швейна машина Janome horizon 7700 ідеально пересуває тканини, що знаходяться під лапкою, забезпечена 7 ми сегментним нижнім транспортером з широкими зубами! Крім шиття, Ви завжди можете зайнятися Квилтинг в самому повному розумінні цього слова! Різні аксесуари, високоточне позиціонування голки і новий кроковий двигун машини, дозволить досягти найвищих результатів - за дивно короткий час! Дана швейна машина, незважаючи на величезну кількість інновацій - не відрізняється високою вартістю і має намір конкурувати з уже визнаними лідерами ринку, такими як Bernina і Brother. Під витонченої, але не дивлячись ні на що суворої зовнішністю швейної машини, ховається тверда алюмінієва рама Horizon. У вашому розпорядженні 250 операцій, нова система просування тканини і система квілтінга! У Janome тепер вона пов'язана набором чотирьох особливостей, які дозволяють домогтися найбільш ретельного і точного зшивання шарів тканин.

  Автоматичний Конвертор Пластини; Ви вибераем прямий стібок, і Автоматичний Конвертор Пластини (APC) змінює розмір і форму отвору голки. Коли голка переміщається вгору, голкова пластина працює з найменшим, круговимим отвором. Це особливо важливо, коли Ви використовуєте легкі тканини, зшиваючи їх на високих швидкостях або роблячи стьобала вільний рух. APC був безперечно спроектований, щоб поліпшити стьобала вільний рух. Система Подачі (SFS +) дозволяє виробляти унисонное рух матеріалів (одночасне), простягаючи матеріал триразово. Система AcuFeed Коли прийшов час переміщати багато шарів відразу, наша система AcuFeed буквально об'єднує все це. З більш широкої позицією і регульованим тиском, лапка AcuFeed переміщує верхній шар тканини повз голки в точної, паралельної координації з нижнім шаром (ями). Відповідність плед і робота з важкими тканинами, як ламінат і замша, без особливих труднощів з AcuFeed.

  Швейна машина Janome Horizon 7700 оснащшена екраном LCD, високої роздільної здатності із заднім підсвічуванням, який показує Ваші варіанти рядків і вже сформовані, дуже чітко !. Ви можете використовувати стилус або виробляти потрібні дії пальцем, дисплей дуже чуйний. М'яке дотик - все, що потрібно, щоб зробити Ваш вибір.

  Яскрава світлодіодне підсвічування рівномірно освітлює робочу поверхню, не нагрівається і дозволяє не турбуватися про перегорілих лампочках.

  Голкова пластина цієї машини зроблена таким чином, що при шиття прямий рядком отвір в пластині автоматично зменшується. Це повинно дуже сприятливо позначатися на якості прямої строчки, ймовірності пропуску стібків, можливості без проблем працювати з тонкими і еластичними тканинами.

 • Характеристики
  Кнопка шиття без педалі
  так
  Швейний радник
  так
  Нитковтягувач
  так
  Позиціонер голки
  так
  Ширина гребінки транспортера
  15 мм
  Довжина платформи
  17 см
  Верхній транспортер
  так
  Викидання петли
  Автоматичне. 11 видів петель
  Висота підйому лапки
  6/11 мм
  Чохол
  жорсткий
  Максимальна ширина строчки
  7 мм
  Гарантія
  1 рік
  Довжина стібка
  до 5 мм
  Тип човника
  горизонтальний
  Кількість рядків
  більше 250
  Стандарт голок
  130/705H
  Споживана потужність
  50/5 вт
  Регулятор тиску лапки
  ні
  Електронний стабілізатор зусилля проколу
  так
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення