В'язальна машина Silver Reed SK840 / SRP60N Код el-18361

 • 48.585грн.
  $1 230,0

Silver Reed SK840 / SRP60N - це високоякісна, надійна в'язальна машина 5 класу. Ця в'язальна машина вважається найоптимальнішою, так як Ви зможете застосовувати як досить тонку пряжу, так і товсту.

Країна виробник Японія
Гарантія 1 рік
 • Опис

  Silver Reed SK840 / SRP60N - це високоякісна, надійна в'язальна машина 5 класу. Ця в'язальна машина вважається найоптимальнішою, так як Ви зможете застосовувати як досить тонку пряжу, так і товсту. При цьому можна застосувати набір "через голку", тоді відстань між голками буде 9 мм, як на 3 класі, що дасть Вам можливість зв'язати з товстої пряжі кулірна гладь і гумку 1х1, а єдиним обмеженням залишиться товщина вушка голки.

  На в'язальної машині 5 класу Silver Reed SK840 / SRP60N оптимальним є застосування пряжі щільністю 300-400 метрів / 100 грам.

  В'язання на машині Silver Reed SK840 / SRP60N здійснюється вручну під управлінням комп'ютера, використовуючи програмне забезпечення KnittStyler. Комп'ютер видає інформацію про поповнення і зменшення петель, зміні кольору. А безпосередньо додаток і зменшення петель здійснюється вручну за допомогою деккерів.

  Програмне забезпечення KnittStyler дозволить вив'язувати практично будь-який візерунок, який Ви можете створити самі, або взяти з меню каталогу візерунків. Рапорт малюнка може бути до 200 голок. А також побудувати викрійку.

  Види переплетень
  - кулірна гладь
  - ластичні
  - жаккард
  - малюнок (купон)
  - футеровані (ткацькі)
  - пресове
  - двоізнанкове
  - ажурна
  - Punch Lace
  - круговий (панчішна в'язка)
  - інтарсія
  - махровий
  - нерівномірний (з розпуском петель)
  - платіровочне

 • Характеристики
  Країна виробник
  Японія
  Клас машини
  5
  Кількість фонтури
  2
  Кількість голок
  200
  Спосіб програмування
  комп'ютер
  Рапорт програмованого малюнка
  до 200 голок
  Гарантія
  1 рік
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення