Купити промислову швейну машину

4 товари
Бренд: MAREEW
Номер: 24-18654
Двоголкова швейна машина MAREEW ML 842
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 3500 стібків/хв
Підйом лапки до 16 мм
Виліт рукава 260 мм
Довжина стібка 5 мм
Тип човника Стандартний, горизонтальний
Тип машини Двоголкова швейна машина
Стандарт голок DP-5
Бренд: MAREEW
Номер: el-18269
Промислова двухигольная швейна машина з можливістю відключення голок
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 3500 стібків/хв
Підйом лапки до 16 мм
Виліт рукава 260 мм
Довжина стібка до 5 мм
Тип човника Стандартний, горизонтальний
Тип машини Двоголкова швейна машина
Стандарт голок DРx5
Бренд: BROST
Номер: 24-18809
Можливості 2-х голкової швейної машини з відключенням голок і прямим приводом BROST BR-845D
Потужність двигуна 750 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 4500 ст/хв
Підйом лапки до 16 мм
Довжина стібка до 5 мм
Тип човника Стандартний, горизонтальний
Тип машини Двоголкова швейна машина
Стандарт голок DP-5
Бренд: MAREEW
Номер: ml875
Промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками і можливістю відключення голок.
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 3500 стібків/хв
Підйом лапки до 16 мм
Довжина стібка до 7 мм
Тип човника збільшений горизонтальний
Тип машини Двоголкова швейна машина
Стандарт голок DРx5

Вирішили купити промислову швейну машину і не впевнені у виборі - раді вас вітати в нашому інтернет-магазині швейного обладнання sweika.com.ua, де представлена ​​продукція відомого бренду MAREEW, що спеціалізується на випуску широкого модельного ряду швейних машин виробничого призначення.

MAREEW - доступна ціна, відмінна якість.

Професійна швейна машина - запорука стабільної роботи ательє. Завдяки надійності і функціональності вона підвищує продуктивність, мінімізуючи трудові, а також часові витрати. Але з причини високої вартості такого обладнання, їх можуть придбати далеко не всі швейні підприємства. Бренду MAREEW вдалося задовольнити вимоги споживачів поєднанням доступної ціни і високої якості за рахунок впровадження новітніх технологій і передових розробок. Бренд в процесі виробництва приділяє максимум уваги робочим елементам, підвищуючи їх міцність і технічним характеристикам, спрощуючи не задіяні в роботі частини конструкції. Це сприяє збереженню якісних властивостей і знижує собівартість, тому ціна обладнання MAREEW нижче інших брендів. Також у компанії широкий асортимент продукції, що випускається, що поставляється не тільки в Україні і країни СНД, але і в США, Європу, Азію. Всього понад 90 тисяч модифікацій. Бренд пропонує:

 • «Прямострочка» для тканин будь-якої фактури (ML9800С, ML0302 і 8500H);
 • пристрою для оформлення зрізів (оверлоки);
 • петельні і ґудзикові верстати;
 • обладнання для пошиття взуття;
 • портативні пристрої для зашивання мішків з різних матеріалів, з яких найбільш функціональним і зручним в експлуатації вважається мешкозашивочная машина GK 9-2;
 • машинки для пошиття виробів зі шкіри;
 • машинки для фабрик, що виготовляють меблі.

Так як sweika.com.ua - офіційний представник бренду в Україні, купити промислову швейну машину будь-якої моделі і призначення можна у нас.

Sweika - професійні швейні машини для вашого виробництва від MAREEW.

У нас представлений широкий асортимент моделей для вирішення будь-яких завдань в області швейного виробництва:

1.Універсальні:

 • для легких і трикотажних тканин (промислова швейна машина ML 9800С);
 • для важких тканин, але з можливістю адаптації під трикотаж (ML 8500Н), потужна, добре витримує інтенсивну експлуатацію.

2. вузькоспеціалізованих швейне обладнання:

 • швейна машина для шкіри і матеріалів високої щільності (ML 0302), обладнана крокує лапкою;
 • для фабрик з виготовлення взуття і виробництв, що спеціалізуються на пошитті сумок та іншої шкіргалантереї - колонковая швейна машина, обладнана вертикальної колоною (модель ML 9910), або рукавна машина, оснащена рукавної платформою (ML 335) - обидві моделі зручні для обробки складних ділянок, які неможливо прошити на звичайній машинці;
 • самоочищаються і замозаточюється пристрій для зрізання краю (стоншування шкіри) - брусовочна машина (ML 801);
 • для роботи з трикотажними тканинами, модель ML 500, що дозволяє робити еластичний шов, що не деформується при розтягуванні - Плоскошовна швейна машина або распошивалки;
 • для декоративної відстрочки «зигзаг» і сточування полотен встик, з можливістю установки функції «прямий шов» - швейна машина зигзагоподібної строчки ML 20U43;
 • для сточування полотен і формування паралельних двох рядків, оснащена двома голками, одну з яких при необхідності можна відключати (ML 845), двогольна швейна машина використовується при пошитті взуття чи одягу (джинси, куртки, пальто).

3. Машини для зашивання мішків- це портативні моделі для роботи з різними типами матеріалів, які формують акуратний ланцюгової шов, що перешкоджає розсипання вмісту і при цьому легко розпускається. Виходячи з обсягів роботи, затребувані дві моделі - мешкозашивочная машина GK9-2, що відрізняється невеликою вагою і низькою вартістю, і більш потужна мешкозашивочная машина GK26-1A для інтенсивного використання та всіх типів мішків.

4. Обладнання для оформлення зрізів. До нього відносять:

 • промисловий оверлок для легких, тонких і середніх тканин (3-х, 4-х, 5-й ниткові машини). Це ML 737 (3 нитки), адаптований для роботи з тонкими тканинами, який робить рольовий шов (опіковка), ML 747 - 4-х нитка, за допомогою якої можна по-різному обробляти краю, в тому числі і рольовим швом, і ML 757 - 5-нитковий промисловий оверлок для сточування і обметування, що дозволяє працювати з тонкими і середніми тканинами (за винятком важких, для них необхідний спеціальний, підвищеної надійності, ML 757H);
 • для оформлення зрізів килимових покриттів (натуральних і синтетичних) MAREEW пропонує спеціальний килимовий оверлок ML 2502.

5. Обладнання для установки металофурнітури і гудзиків.

 • прес для люверсів, кнопок, хольнітенів та інших видів металофурнітури різного діаметру (ML 808), що відрізняється компактними розмірами, високою надійністю і функціональністю;
 • гудзикова машина для пришивання ґудзиків всіх типів, в тому числі на ніжці, розмірами від 10 до 28мм і кількістю отворів 2 або 4.

До основних переваг представленого обладнання MAREEW можна віднести надійність, функціональність, зручність і безшумність в роботі (стосується надпотужних виробничих моделей). Тому, якщо вам потрібна хороша і недорога промислова швейна машина, купити її в містах: Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Вінниця, Одеса, Львів, Чернівці, Маріуполь, Полтава, Кривий Ріг та інших, можна, оформивши заявку на нашому сайті або зв'язавшись з нами по телефону.