Промислові оверлоки

1 товар
Бренд: MAREEW
Номер: el-18282
Промисловий 5-ти нитковий оверлок Mareew ML 757
Потужність двигуна 400 W
Тип змазки центральна
Швидкість шиття 5500 ст/хв
Підйом лапки до 6 мм
Довжина стібка до 3,6 мм
Тип машини Оверлок
Стандарт голок DCx1, DCx27

Оверлок - обладнання для обробки краю.

Створення одягу вимагає не тільки наявності певних знань і навичок, але також уміння працювати на спеціальній техніці. Крім того, що потрібно впевнено працювати зі швейною машинкою, також слід правильно використовувати і промислові оверлоки. Якщо з першим обладнанням знайомий практично кожен, то що собою являє другий пристрій - це питання.
Отже, оверлок- це спеціальна машина для обробки краю матеріалів. Пристрої поділяють в залежності від кількості ниток, що застосовуються при роботі:

  • двониткові;
  • тринитковий;
  • чотирьохнитковий;
  • пятініточние.

Види оверлоков і їх характеристики

В інтернет-магазині Sweika Ви можете замовити трьох-, чотирьох- і пятиниточні машини.

Оверлок промисловий 3-х нитковий опіковочний призначений для обробки краю вузьким 1,5 мм швом. Перевагою представленого виду техніки визначається те, що вона зручна в регулюванні довжини стібка, володіє диференційованою подачею і не вимагає особливих зусиль для заправки ниток.

Оверлок промисловий 4 ниточний володіє обмежувальною лінійкою, яка дозволяє контролювати зрізуваний край. Він також володіє автоматичною системою змащення, оснащений спеціальним диференціальним двигуном тканини. При цьому оверлок працює зі швидкістю в 6000 оборотів за одну хвилину, що істотно прискорює процес роботи.

Щоб обробити середні або важкі матеріали, знадобиться оверлок промисловий 5 нитковий. Він володіє диференціальним двигуном тканин і автоматичною подачею мастила. Швидкість роботи техніки становить 6 тисяч обертів на хвилину, оснащений спеціальним пристроєм для змащування силіконом нитки. Завдяки цьому охолоджується голка, що дає можливість уникнути пропуску стібків і обриву нитки.

Ще один вид - це килимовий оверлок. Він являє собою швейну машину, яка використовується для обробки країв килимів і різних підлогових покриттів. Такою машиною можна з легкістю обмітати дуже товсті матеріали.

Варто відзначити, що всі представлені вище машини призначені для промислового використання. Вони значно відрізняються від побутових пристроїв. Наприклад, промислові оверлоки мають більшу вагу і потужність. Застосовуються вони в основному на великих швейних підприємствах або ательє. Крім того, використовувати таку потужну техніку можна без зупинки, в кілька змін. Це говорить про те, що ймовірність поломки оверлока мінімальна.

Якщо для Вашого підприємства необхідна такого роду техніка, тоді звертайтеся до нас. Купити промисловий оверлок в Києві тепер просто і безпечно. Наш магазин надає гарантію на товар, так як всі позиції перевіряються фахівцями перед відправкою.