Колонкова машина BROST BR-591T з унісоним просуванням та автоматикою Код 24-18801

 • 49.275грн.
  $1 350,0

Інноваційні зміни конструкції в взуттєвої колонкової машині BROST BR-591T з унісоним просуванням і автоматичними операціями

Тип машини Колонкова швейна машина
Швидкість шиття 3000 стібків/хв
Тип човника Стандартний, горизонтальний
Стандарт голок DP-5
 • Опис

  Компанія BROST, завжди прагне, щоб їх швейне обладнання було не тільки недорогим, якісним і надійним, але і відповідало актуальним технічним вимогам. Яскравий приклад цього - нова колонкова машина BROST BR-591T з унісоним просуванням і автоматикою. Цей агрегат є модернізацією їх аналогічної моделі, що користується великим попитом у виробничників і приватних підприємців, що займаються пошиттям взуття, чохлів, рукавичок, сумок та інших шкіргалантерейних виробів.

  Що нового в колонкової машині BROST BR-591T з унісоним просуванням та автоматикою?

  Особливістю машини BR-591T є оновлений дизайн у вигляді контрастних темних кришок з боків корпусу і інноваційна сенсорна панель управління, наявність якої і відображено в маркуванні виробу літерою «T» (touch). Такий тачскрін набагато зручніше, ніж орган управління на моделі-попередника:

  • сенсорна панель набагато тонше і має сучасний дизайн;
  • світло-блакитне підсвічування цифрового дисплея і позначення функцій відмінно читаються на чорному тлі;
  • змінилося розташування кнопок, які тепер згруповані (настройка, операції) і розташовані в інтуїтивно зрозумілому порядку нижче екрана.

  панель управління колонкової машини BROST-591T

  Власники колонкової машини BROST BR-591T високо оцінять її головну відмінність від попередньої моделі - збільшену на 20% швидкість шиття, яка тепер становить 3000 стібків в хвилину і може так само точно регулюватися, як і інші параметри роботи агрегату.

  В іншому BR-591T зручна і надійна, як і її попередниця. Потужний сервопривід (750 Вт) з охолодженням і унісонний роликовий механізм протягання дозволяє прошивати багатошарову шкіру. Програмований модуль автоматизує виконання найбільш часто використовуваних операцій (позиціонування голки, підйом ролика, обрізка нитки, виконання закріпок, шиття по контуру).

  Замовити колонкову машину BROST BR-591T з унісоним просуванням і автоматикою ви можете в нашому інтернет-магазині безпосередньо на сайті, або зателефонувавши за вказаним тут телефону. Ми пропонуємо даний агрегат за найбільш вигідною ціною, надаємо гарантію його надійності, надаємо сервісні послуги з його обслуговування та поставці супутніх аксесуарів. При оформленні покупки ви можете скористатися сервісом доставки і вибрати найбільш зручний варіант оплати.

 • Характеристики
  Тип машини
  Колонкова швейна машина
  Тип просування
  З потрійним транспортером (унісонний)
  Тип двигуна
  вбудований сервопривід 750W з додатковим охолодженням
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Автоматична закріпка
  так
  Висота колонки
  175 мм
  Підйом ролика
  до 13мм
  Регулювання стібка
  до 8 мм
  Кількість голок
  1
  Автоматичний підйом лапки
  так
  Покрокове шиття
  так
  Наявність позиционера
  так
  Кількість ниток
  2
  Хід голки
  41 мм
  Швидкість шиття
  3000 стібків/хв
  Тип човника
  Стандартний, горизонтальний
  Стандарт голок
  DP-5
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення