Мішкозашивочна лінія LFS Код 27-18791

 • 95.500грн.
  $3 500,0

Мішкозашивальний конвеєр LFS - надійне професійне обладнання

Споживана потужність 740 Вт
 • Опис

  Мішкозашивочна лінія LFS успішно використовується на промислових підприємствах, що займаються потокової фасуванням різної продукції (продуктів харчування, будматеріалів, комбікормів, хімічних речовин, добрив, різної сировини). Даний агрегат відрізняється підвищеною експлуатаційною надійністю і простотою в обслуговуванні. Він дозволяє істотно прискорити процес прошивки, роблячи його більш ефективним і безпечним.

  Конструктивні особливості автоматичної мішкозашивальної лінії LFS

  Конвеєрна лінія для зашивання мішків є промисловим обладнанням і підключається до трифазної силової лінії 380 В. У базовій комплектації установка складається з трьох частин:

  • Транспортерна лінія довжиною від 1,5 до 3 м з системою натягу полотна. Має кілька регульованих опор з розширеною базою, що забезпечує стійкість конструкції і дозволяє встановлювати її навіть на нерівній поверхні. З боку, протилежного робочому місцю, розташоване огорожу, що унеможливлює завалювання рухомих мішків.
  • Мешкозашивочная машина типу GK35 дозволяє обробляти двонитковим стібком щільні мішки з тканини, паперу поліпропілену або поліетилену товщиною до 8 мм. Залежно від модифікації забезпечує прошивку від 300 до 600 мішків на годину. Оснащена пристроєм автоматичної обрізки нитки.
  • Колона для жорсткого кріплення мішкозашивочної машини з пристроєм точного регулювання її положення по висоті. Так само на колоні розташовується щитової пульт управління лінією з кнопкою аварійної зупинки. 

  Для приводу конвеєра і машинки GK35 використовується два окремих електродвигуни потужністю 370 Вт кожний.

  В якості допоміжного обладнання на стенд можна встановити пристосування для підгину краю мішка.

   Купити мішкозашивочну лінію можна на сайті нашої компанії, що пропонує широкий вибір промислового швейного обладнання. Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки якісну перевірену техніку за доступною ціною. Замовлення можна зробити в онлайн-чаті або по телефону. Таким же способом ми надаємо професійні консультації з питань підбору та експлуатації інших агрегатів.

 • Характеристики
  Вага брутто
  160 кг
  Довжина стрічкового транспортера
  от 1,5 до 3 метров
  Напруга мережі
  380 V
  Споживана потужність
  740 Вт
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення