Мішкозашивальний стенд для машин серії GK35 Код 27-18990

 • 21.456грн.
  $745,0

Потенціал використання стенду для зашивання мішків на машинах серії GK35

Споживана потужність 370 Вт
 • Опис

  Ефективність роботи невеликих і середніх фасувальних ліній можна істотно підвищити, встановивши мішкозашивальний стенд для машин серії GK35. Таке обладнання дозволить істотно збільшити швидкість обробки тари, а також забезпечить комфортні умови роботи для обслуговуючого персоналу.

  Стенд поставляється без мішкозашивочної машини. Її купують окремо, під конкретні виробничі завдання. Змонтувавши разом ці компоненти, ви отримаєте готову до експлуатації технологічну ділянку, для якої залишається вибрати потрібне місце з можливістю підключення до трифазної силової мережі.

  Несучим конструкційним елементом стенду є сталева циліндрична колона, на якій кріпиться оснащення, що складається з наступних елементів:

  • безпосередньо сама мішкозашивочна машина серії GK35 і електроприводом;
  • утримувачі для котушок і ущільнюючої стрічки з направляючими пристроями;
  • електричний щит, оснащений пусковою апаратурою, кнопкою аварійного відключення, ручкою перемикання режимів і системою захисту.

  Всі компоненти пов'язані між собою і переміщаються разом по колоні при регулюванні їх позиції на необхідну висоту. Це особливо важливо для щита управління, оскільки він завжди буде знаходитися в зоні швидкого і зручного доступу.

  Колона з навісним обладнанням жорстко кріпиться до зварної рами. У якості опор використовуються чотири регульовані по висоті ніжки з великим запасом ходу. Це дозволяє виставити стенд ідеально рівно та стійко практично на будь-якій поверхні.

  Потенціал стенду для мішкозашивальних машин серії GK35

  Таке обладнання дозволяє зашивати мішки висотою від 40 до 110 см. Швидкість шиття, параметри строчки та додаткові функції визначаються моделлю встановленого мішкозашивального агрегату.

  Купити мішкозашивальний стенд для машин серії GK35 і підібрати для нього необхідне технологічне оснащення ви можете в нашому інтернет-магазині. Тут вас порадують не тільки доступні ціни на всю техніку, а й зручні способи оплати товару, а так само можливість його доставки до місця монтажу.

 • Характеристики
  Напруга мережі
  380 V
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Споживана потужність
  370 Вт
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення