Промислова розпошивальна машина Typical GK1500-02BB Код pr-18977

 • 24.455грн.
  $670,0

Плоскошовна трикотажна швейна машина під окантовку бейкою Typical GK1500-02BB

Тип машини Розпошивальна машина
Напруга 220 /380 V
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 6000 стібків / хв
Підйом лапки до 6 мм
Довжина стібка 4 мм
Стандарт голок UYx128GAS
 • Опис

  Якщо при виборі обладнання для роботи з трикотажем ви орієнтуєтеся на надійні моделі з розширеним функціоналом, то вас напевно зацікавить промислова розпошивальна машина Typical GK1500-02BB. Вона відмінно справляється з сточуванням різних еластичних тканин та здатна виконати якісну обкантовку краю виробу.

  Завдяки такій універсальності дана модель затребувана в приватних майстернях, ательє і на великих текстильних підприємствах. Для оптимізації енергоспоживання в конкретних умовах машина може комплектуватися зовнішніми силовими агрегатами потужністю 400, 550 або 750 Вт, що працюють як від побутової (220 В), так і від промислової трифазної електромережі 380 В.

  Розпошивальний агрегат має міцний металевий корпус, всередині якого розміщені механізми приводу, управління і подачі ниток зібрані з якісних зносостійких комплектуючих. Завдяки системі автоматичного змащення з ефективним фільтром очищення мстилаусі елементи машини можуть працювати при інтенсивному навантаженні протягом декількох змін без зупинок на техобслуговування.

  Спеціалізація промислової розпошивальної машини Typical GK1500-02BB

  Оснащена трьома голками п’ятиниточна машина GK1500-02BB має широкі технологічні можливості:

  • Управління налаштуваннями і опція вибіркового відключення голок дозволяють виконувати кілька видів ланцюгового шва з шириною до 6,4 мм і довжиною стібка до 4 мм.
  • Регульований в межах від 0,8 до 1,2 диференціал дає можливість зробити якісний і рівний шов на еластичних тканинах, а так само створити потрібний ефект збірки або розтягування матеріалу;
  • Головною особливістю цієї моделі є наявність платформи і спеціального пристосування для виконання обкантовки краю виробу. Це істотно розширює арсенал технологічних операцій, що виконуються одним майстром на своєму робочому місці.

  Окрім названих переваг промислова розпошивальна машина Typical GK1500-02BB має відмінну ергономіку: усі органи керування та налаштувань легкодоступні, а заправка ниток не викликає ніяких складнощів. Ми пропонуємо купити цю модель з гарантією від виробника на нашому сайті спеціалізованого швейного обладнання. При цьому ви самі виберете спосіб оплати, зможете замовити доставку виробу та супутні йому аксесуари.

  Завантажити інструкцію

 • Характеристики
  Тип машини
  Розпошивальна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Тип двигуна
  зовнішній двигун
  Тип стібка
  ланцюговий
  Ширина шва
  6,4 мм
  Кількість голок
  3
  Диференціал
  0,8-1,2 мм
  Можливість відключення голок
  так
  Автоматичний підйом лапки
  ні
  Кількість ниток
  5
  Напруга
  220 /380 V
  Потужність двигуна
  400/550/750 W
  Тип змазки
  автоматична
  Швидкість шиття
  6000 стібків / хв
  Підйом лапки
  до 6 мм
  Довжина стібка
  4 мм
  Стандарт голок
  UYx128GAS
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення