Промислова швейна машина з кроковим двигуном BROST GC200T-1S Код BROSTGC200T-1S

 • 24.885грн.
  $630,0

Інноваційна комп'ютеризована промислова швейна машина з кроковим двигуном BROST GC200T-1S - універсальна техніка для будь-яких завдань

Тип машини Одноголкова прямострочна швейна машина
Напруга 220 В
Потужність двигуна 750 W
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 5500 ст/хв
Підйом лапки до 16 мм
Виліт рукава 260 мм
Довжина стібка до 7 мм
Тип човника Стандартний, вертикальний
 • Опис

  Промислова швейна машина з кроковим двигуном BROST GC200T-1S це унікальна сучасна техніка. Вона поєднує в собі і інноваційні цифрові технології, що спрощують процес експлуатації, і зручні функціональні опції, що дають можливість майстру повністю контролювати техпроцес і вносити в нього елементи творчості.

  Дану машину фахівці вважають високоточним швейним інструментом. Ця властивість, так необхідна для максимально якісного виконання рядків, базується на двох її компонентах:

  • Вбудований комп'ютер зі спеціальним ПО, який управляє всіма операціями, що здійснюються швейною машиною. Завдання майстра зводиться до правильному налаштуванні режимів роботи за допомогою зручної сенсорної панелі, представленої на фото.

  Дисплей промислової швейної машини BROST GC200T-1S

  • Потужний кроковий мотор, що приводить в рух механізми точного позиціонування тканини і голки. Це дозволяє витримувати встановлену довжину стібка при шитті як вперед, так і назад, а так само виконувати закріпки строго стібок в стібок. При цьому малошумний двигун не створює вібрації, що сприяє плавній роботі агрегату.

  Топові характеристики промислової швейної машини з кроковим двигуном BROST GC200T-1S

  Ознайомившись з технічним описом цього виробу, ви побачите, що більшість параметрів мають значення, що забезпечують максимальну ефективність роботи:

  • швидкість шиття 5500 СТЖ. / хв, що в півтора рази швидше, ніж у звичайних промислових машин;
  • високий підйом лапки дозволяє прошивати товсті і багатошарові деталі виробів;
  • потужності мотора 750 Вт з запасом вистачає для стабільної роботи без перевантажень з усіма типами тканин;
  • максимальна довжина стібка може бути встановлена ​​на значенні 7 мм.

  Так само, в арсеналі машини є 9 типів швів, найбільш затребуваних при пошитті виробів. Дані операції будуть корисні наприклад при з'єднанні середнього шва в брюках або при вшиванні рукава в пройму, а можливість оперативного перемикання між ними дозволяє майстру працювати без глибокого переналаштування режимів.

  Промислова швейна машина з кроковим двигуном BROST GC200T-1S має повний набір автоматичних операцій, необхідних для швидкісного якісного шиття: закріпка, покрокове шиття, обрізка нитки двома рухомими ножами ( «хвіст» не більше 3 мм), позиціонування голки. Ці функції можна швидко задіяти за допомогою чотирьох «гарячих» клавіш, розміщених безпосередньо в робочій зоні

  кнопки керування швейною машиною GC200T-1S

  Замовити модель BROST GC200T-1S для вашого швейного підприємства ви можете прямо зараз, відправивши заявку з сайту Sweika або зателефонувавши нам по телефону. За порівняно невелику суму ви отримаєте швейний агрегат нового покоління, який порадує вас ефективністю і своїми можливостями. При необхідності ми організуємо доставку товару прямо до місця його установки.

 • Характеристики
  Тип машини
  Одноголкова прямострочна швейна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Тип двигуна
  вбудований кроковий двигун
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Автоматична закріпка
  так
  Кількість голок
  1
  Автоматичний підйом лапки
  так
  Покрокове шиття
  так
  Наявність позиционера
  так
  Кількість ниток
  2
  Напруга
  220 В
  Хід голки
  35 мм
  Потужність двигуна
  750 W
  Тип змазки
  автоматична
  Швидкість шиття
  5500 ст/хв
  Підйом лапки
  до 16 мм
  Виліт рукава
  260 мм
  Довжина стібка
  до 7 мм
  Тип човника
  Стандартний, вертикальний
 • Відгуки покупців
  Купила эту чудо машину 2 ноября 2021г. Машинка бомбезная!!!!! Шью уже несколько месяцев и не могу нарадоваться. Как она работает…. Что шифон, что джинс, сторчка идеальная. А какая ТИХАЯ, даже когда обрезка срабатывает не слышно щелчков.
  Я очень довольна ею и рекомендую всем!!!
  Машина просто супер. Шиє від найтоншої тканини до грубого сукна. А для шиття трикотажних тканин непотрібно навіть змінювати голку. Висота підйому лапки до 2 сантиметрів.... це неймовірно. Автоматична закріпка та автоматичне обрізання ниток акономлять купу часу.
  Дякую за пораду та підтримку менеджера Сергія, який в онлайн режимі допоміг розібратися з монтажем та налаштуванням машини.
  Машиной очень довольна. Купила по совету моей подруги, она тоже покупала в этом магазине. Машинка просто прелесть, как она приятно работает, тихонечко ее совсем не слышно, каждый стежочек ровненький. Я получаю удовольствие от работы! Спасибо!!!
  Это не машина, а космолет) Просто работая с ней, ощущения невероятнные, это действительно высокие технологии. Очень правильные и одинаковые стежки, суперточные закрепки стежок в стежок, возможность настроек большинства параметров работы под себя. Скорость регулируется просто шикарно, можно контролировать каждый стежок. в общем эта модель влюбляет в себя с первых же секунд работы. Еще приятно удивил уровень сервиса самого магазина, сотрудники работают быстро четко и дают очень толковые рекомендации. Спасибо большое за вашу работу.
  Я займаюся індпошиттям і мені дуже часто доводиться працювати з дорогими тканинами тому стояло питання покупки сучасної машини здатної делікатно працювати зі складними тканинами. І ця машинка повністю виправдала сподівання - на стільки акуратні шви, точні закріпочки і виміряні стежки, ніби під міліметрівку зроблені, просто ні з однією машиною не виходять. Гарно і акуратно ш’є і шерстяну костюмну тканину, і тнкий прозорий шифон. Працювати з нею просто в задоволення!
  Заказала 2 месяца назад с доставкой домой, так как машина весит полцентнера. При заказе очень много и детально выспрашивала менеджеров, за что им большое спасибо за терпение. Очень порадовала комплектация все есть вплоть до мельчайших деталей и очень простая сборка машины, благодаря чему даже не пришлось обращаться к специалисту.
  Строчки просто идеальные, придратся не к чему их тут 9 видов и можно комбинировать их как угодно. Я очень довольна этим приобритением, спасибо за хорошую машинку))
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення