Промислова стаціонарна мішкозашивочна машина DS-9C Код 27-18931

 • 93.075грн.
  $2 550,0

Стаціонарна зашивочна машина DS-9C - кращий варіант інвестицій в обладнання фасувальних ліній

Тип машини Стаціонарна мішкозашивочна машина
Вага 40 кг
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки центральна
Швидкість шиття 2800 ст/хв
Довжина стібка до 11 мм
Стандарт голок DR-H30
 • Опис

  Поточна фасувальна лінія буде працювати продуктивно і без збоїв, якщо в ній буде встановлена ​​промислова стаціонарна мішкозашивочна машина DS-9C. Дане обладнання - це приклад ефективного вкладення інвестицій в техніку, яка потребує особливих витрат на обслуговування і забезпечує високу якість шва.

  Конструкція машини виконана за класичною схемою: привід і основні механізми закріплені всередині жорсткого металевого корпусу. Зовні розміщена частина системи подачі ниток, а також прилади для регулювання довжини стібка і інших робочих параметрів. DS-9C виконує міцний двонитковий ланцюгової єврошов, який при необхідності можна виконати різнокольоровими нитками.

  Завдяки високому підйому лапки і варіативності потужності використовуваного приводу (від 400 до 750 Вт) машина легко і з мінімальними енерговитратами прошиває мішки різних типів товщиною до 8 мм.

  Чим хороша стаціонарна мішкозашивочна машина DS-9C в промислових умовах?

  мішкозашивочна машина DS-9C на конвеєрі

  Завдяки продуманій надійної конструкції і своїми технічними характеристиками ця машина відмінно зарекомендувала себе на виробничих лініях:

  • Високошвидкісна мішкозашивочна техніка працює в темпі 2800 стібків в хвилину. Така продуктивність дозволяє обробляти до 12 тисяч мішків за зміну, що відповідає завантаженості промислових конвеєрних фасувальних ліній.
  • Участь оператора в роботі DS-9C - мінімально. Після прошивки кінці ниток автоматично обрізаються ножицями типу гільйотини, а це істотно знижує час на обробку одного мішка.
  • В процесі експлуатації машини практично немає необхідності зупиняти її на техобслуговування. Крім високої надійності вузлів і механізмів мішкозашивального агрегату цьому сприяє і закрита система автоматичного змащення.

  Промислова стаціонарна мішкозашивочна машина DS-9C, куплена в нашому інтернет-магазині, дозволить підвищити продуктивність завантаженої фасувальною лінії і зробить її роботу максимально ефективною. На дану техніку ми надаємо гарантію, а так само пропонуємо до неї витратні матеріали, оригінальні запчастини та сервісне обслуговування.

 • Характеристики
  Тип машини
  Стаціонарна мішкозашивочна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Напруга мережі
  380 V
  Макс. товщина прошивання
  8 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  єврошов двонитковий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  2
  Вага
  40 кг
  Висота підйому лапки
  12 мм
  Потужність двигуна
  400/550/750 W
  Тип змазки
  центральна
  Швидкість шиття
  2800 ст/хв
  Довжина стібка
  до 11 мм
  Стандарт голок
  DR-H30
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення