Промисловий комп'ютеризований 4х нитковий оверлок BROST BR-F41-4DE Код 25-19108

 • 24.095грн.
  $610,0

Фантастичні можливості 4х ниткового промислового комп'ютеризованого оверлока BROST BR-F41-4DE

Тип машини Оверлок
Напруга 220 В
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 7000 стежков/мин
Підйом лапки до 7мм
Довжина стібка 4,6 мм
Стандарт голок DCx1, DCx27
 • Опис

  Складна операція обробки краю текстильного виробу буде виконана бездоганно, якщо у вашому розпорядженні буде промисловий комп'ютеризований 4х нитковий оверлок BROST BR-F41-4DE. Він об'єднав в собі всі кращі якості, які, на думку професіоналів швейної справи повинні бути у сучасних агрегатів такого типу.

  Чотирьохнитковий оверлок призначений для роботи з усіма типами тканин. За допомогою двох голок він виконує кілька видів рядків з довжиною стібка до 4,6 мм і шириною обметування до 8 мм. Швидкість роботи 7000 стеб./хв – сама високих серед аналогічних пристроїв. Такий показник досягнутий за рахунок використання точно виготовлених приводних механізмів і сучасного вбудованого сервомотора потужністю 550 Вт, оснащеного додатковим охолодженням. Висока продуктивність BR-F41-4DE може підтримуватися протягом тривалого часу за рахунок в роботи системи автоматичного змащення, що знижує знос деталей працюючих механізмів і пристроїв.

  Комп'ютеризація операцій промислового 4х ниткового оверлока BROST BR-F41-4DE

  Даний агрегат має привабливий ергономічний дизайн, відмінну якість збірки і ефективну систему гасіння вібрації працюючих механізмів. Але головні його гідності – це широкі технічні можливості. Їх оцінять на будь-якому швейному виробництві, адже при високій швидкості роботи тут зведений до мінімуму час виконання налаштувань і таких допоміжних технологічних операцій, як:

  • автоматична обрізка ниток (виконувана у самого кінця строчки);
  • позиціонування і вибіркове відключення голок;
  • автоматизований підйом лапки (не тільки по завершенні строчки, але і при подачі тканини).

  Ці та інші функції можуть бути задіяні з різним ступенем участі автоматики або оператора в будь-якому з чотирьох режимів роботи (від ручного до повного автомата). Для цього в оверлоку є кілька датчиків, частина яких розміщена безпосередньо в робочій зоні. Вони відстежують положення оброблюваної деталі і ниток.

  автоматичні функції оверлока BROST BR-F41-4DE

  Головною частиною і, власне, мозком оверлока є комп'ютерний модуль, який обробляє всі можливі режими роботи і налаштування. Він управляється з панелі, оснащеної яскравим дисплеєм і набором сенсорних кнопок, що відповідають за навігацію по меню, введення параметрів і активацію певних операцій.

  промисловий оверлок BROST BR-F41-4DE режими роботи

  Безвідмовний у роботі і надзвичайно зручний в промисловій експлуатації 4х нитковий комп'ютеризований оверлок BROST BR-F41-4DE ви можете замовити на нашому сайті, що пропонує сучасне швейне обладнання за доступною ціною. Для оплати товару (і послуги доставки при необхідності) передбачені різні зручні для покупця варіанти (готівкові, карта, за реквізитами).

  Завантажити інструкцію

 • Характеристики
  Тип машини
  Оверлок
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Тип двигуна
  вбудований сервопривід 550W з додатковим охолодженням
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Кількість голок
  2
  Відстань між голками
  2 мм
  Диференціал
  0,7-2,0 мм
  Ширина обметування
  до 8 мм
  Можливість відключення голок
  так
  Автоматичний підйом лапки
  так
  Наявність позиционера
  так
  Кількість ниток
  4
  Напруга
  220 В
  Тип змазки
  автоматична
  Швидкість шиття
  7000 стежков/мин
  Підйом лапки
  до 7мм
  Довжина стібка
  4,6 мм
  Стандарт голок
  DCx1, DCx27
 • Відгуки покупців
  дуже приємний консультант усе добре розповів. Оверлок просто казка такий швидкий, так тихесенько працює і зовсім не складний. Я дуже задоволена. Хороших вам клінтів та продажів
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення