Гудзикова швейна машина BROST BR-373 D Код BR-373 D

 • 25.185грн.
  $690,0

Гудзиковий автомат ланцюгового стібка BR-373 D

Тип машини Гудзиковий автомат
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 1550 ст/хв
Підйом лапки до 15 мм
Стандарт голок TQ-1/TQ-7
 • Опис

  Пришивання ґудзиків один з найбільш трудомістких процесів, що займають значний час. Істотно спростити цю операцію дозволяє гудзикова швейна машина BROST BR-373 D, що володіє високою продуктивністю. Дане технологічне обладнання однаково затребуване як в невеликих майстерень, так і на великих підприємствах з пошиття одягу. Воно оснащується сучасним програмованим модулем, який дозволяє оперативно змінювати робочі настройки і забезпечує контроль якості виконуваних операцій.

  Машина BR-373 D універсальна. Крім гудзиків діаметром від 10 до 28 мм вона може пришивати і етикетки. Операції виконуються однією голкою з ходом 38 мм, що приводиться в рух потужним, але економічним сервоприводом. Це дозволяє виконувати до 1550 ланцюгових стібків в хвилину.

  Швейна гудзикова машина з унікальними можливостями

  На представлених фото добре видно, що працювати з такою машиною легко і зручно. Її зможе обслуговувати навіть початківець, яка вперше зіштовхнулася з таким видом обладнання:

  • Вид з різних ракурсів свідчить про те гудзиковий автомат виконаний в кращих традиціях сучасного промислового дизайну, що поєднує привабливий зовнішній вигляд з ергономічним розташуванням механізмів і органів управління.
  • Робоча зона має зручний доступ. Ви легко можете розмістити гудзик в самозажімаемом тримачі, який точно позиціонує її щодо голки. Додатковий комфорт забезпечує вбудована LED підсвічування.
  • Відмінною особливістю машини є високий рівень автоматизації виконуваних операцій. Введення і коректування параметрів здійснюється з пульта, що має цифровий дисплей і великі інформативні кнопки, захищені еластичною плівкою.

  Пульт дозволяє вибирати тип гудзиків за кількістю отворів, кількість стібків (8, 16 або 32), а також регулювати швидкість роботи голки і яскравість освітлення. Додатковими опціями обладнання є автоматична обрізка ниток, крапельна смазка механізмів, а також промстол, що йде в комплекті.

  Замовити гудзиковий автомат BROST BR-373 D за найбільш вигідною ціною ви можете на сайті нашої компанії, що спеціалізується на швейному обладнанні.

  Ми даємо гарантію надійності даного пристрою, пропонуємо супутні аксесуари і надаємо консультації з усіх питань, пов'язаних з його експлуатацією.

  Завантажити інструкцію

 • Характеристики
  Тип машини
  Гудзиковий автомат
  Тип двигуна
  вбудований сервопривід 550W
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Відстань між отворами
  до 6,5 мм
  Розмір гудзика
  10-28 мм
  Тип стібка
  ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Автоматичний підйом лапки
  так
  Кількість ниток
  1
  Хід голки
  38 мм
  Тип змазки
  крапельна
  Швидкість шиття
  1550 ст/хв
  Підйом лапки
  до 15 мм
  Стандарт голок
  TQ-1/TQ-7
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення