Розкрійний ніж дисковий RC-100 (180W) Код 30-19157

 • 3.000грн.
  2.850грн.
  $79,0

Розкрійний агрегат RC-100 (180W) із завжди гострим дисковим ножем та відмінною ергономікою

Тип машини Розкрійний ніж
Вага 2,2 кг
Напруга 220 В
 • Опис

  Розкрійний ніж дисковий RC-100 (180W) чудово зарекомендував себе на потоковому швейному виробництві як надійний, ефективний та зручний інструмент. Завдяки йому підготовка деталей однотипних текстильних виробів виконується набагато швидше та якісніше.

  У даній моделі використовується різальний диск із зносостійкої вуглецевої сталі з оптимальним діаметром 100 мм. Це дозволяє легко справлятися із шаром щільних тканин товщиною до 35 мм і при цьому кроїти складні деталі із закругленими елементами. За високу продуктивність агрегату відповідає спритний електромотор потужністю 180 Вт, розміщений у пилозахищеному корпусі. Поєднання гостроти ножа та його високої швидкості обертання дозволяють виконувати різ, прикладаючи мінімальне зусилля.

  Ергономіка дискового розкрійного ножа RC-100 (180W)

  У конструкції цього швейного електроінструменту передбачено все необхідне для комфортної та ефективної роботи:

  • ергономічна ручка з пусковою кнопкою та довгий шнур електроживлення дозволяють точно керувати процесом розкрою на всій поверхні розкладеного матеріалу;
  • мотор розташований так, щоб не заважати огляду лінії різу та не порушувати балансування всієї конструкції щодо осі ножа;
  • підошва жорстко з'єднана із корпусними частинами агрегату. Знизу вона оснащена поворотними роликами для керованого переміщення поверхнею робочого столу. Верхня поверхня відполірована та має скоси для мінімального тертя з тканиною;
  • органи управління пристроєм заточування ножа та системою змащування розташовані у зоні зручного доступу. Завдяки цьому значно економиться час на поточне технічне обслуговування, а ріжуча частина та механізми завжди знаходяться у ідеальному стані.

  З метою забезпечення безпеки в процесі розкрою ніж захищений спеціальними кожухами, причому передній регулюється по висоті шару тканин, що прорізається.

  Придбати дисковий розкрійний ніж RC-100 (180W) за вигідними цінами ви можете у нашому інтернет-магазині професійного швейного обладнання. Для оплати товару ми пропонуємо різні засоби, а також можемо організувати його оперативну доставку.

 • Характеристики
  Тип машини
  Розкрійний ніж
  Пристрій заточування ножа
  так
  Висота крою
  до 35мм
  Потужність ножа
  180 W
  Діаметр диска
  100 мм
  Вага
  2,2 кг
  Напруга
  220 В
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення