Шабельний вертикальний розкрійний ніж BROST CZD-3 "10" 850 W Код 30-19030

 • 10.980грн.
  $305,0

Вертикальний шабельний розкрійний ніж BROST CZD-3 "10" для всіх типів матеріалів

Тип машини Розкрійний ніж
Вага 18,5 кг
Напруга 220 В
Потужність двигуна 850 W
 • Опис

  Ефективність потокового виробництва текстильної продукції можна істотно підвищити, використовуючи шабельний вертикальний розкрійний ніж BROST CZD-3 "10" 850 W. Це спеціалізоване електромеханічне обладнання дозволяє одночасно вирізати з багатошарового настилу тканин загальною товщиною до 22 см кілька однакових деталей, забезпечуючи при цьому високу точність і бездоганну якість зрізу.

  Конструктивно агрегат виконаний за схемою, що відмінно зарекомендувала себе в роботі. У нижній частині знаходиться тонка металева опорна платформа зі скосами, на дні якої розташовані ролики, що забезпечують стійкість апарату і плавне його переміщення по рівній поверхні столу. Верхня головна частина є основним електромеханічним вузлом. На ній розміщені:

  • потужний електромотор на 850 Вт, що підключається до мережі 220 В;
  • механізм, що забезпечує поступальний рух ножа;
  • стрічковий заточний пристрій, що переміщається уздовж леза;
  • система змащування механізмів;
  • ручка для утримання і напрямки інструменту, інші органи управління.

  Головна частина з'єднується з платформою за допомогою жорсткої вертикальної опори,  яка одночасно виконує функцію спрямовуючого і захисного кожуха для ножа. У конструкції є притискна лапка, що регулюється по висоті настилу тканин. Її висувний шток, розміщений уздовж леза і в безпосередній близькості від нього, також виконує захисну функцію, запобігаючи випадковим контактам з ріжучої поверхнею.

  Переваги розкрійного вертикального шабельного ножа BROST CZD-3 "10" 850 W

  Розкрійна машина проста в управлінні і обслуговуванні. Вбудована заточка займає кілька секунд і завжди забезпечить необхідну гостроту леза. При необхідності можна легко замінити ніж або заточувальні стрічку на нову, що йде в комплекті. Всі механізми виконані з зносостійких і міцних металів. У процесі роботи вони змащуються, що гарантує надійну роботу ножа навіть при тривалій експлуатації в багатозмінному режимі.

  Замовити шабельний розкрійний агрегат BROST CZD-3 "10" 850 W з вертикальним ножем ви можете в нашому інтернет-магазині. Покупцям ми пропонуємо різні варіанти оплати, сервіс доставки та супутні аксесуари для будь-якого швейного обладнання.

  Завантажити інструкцію

 • Характеристики
  Тип машини
  Розкрійний ніж
  Пристрій заточування ножа
  так
  Довжина леза
  10” (25 см)
  Висота настилу
  до 220 мм
  Вага
  18,5 кг
  Напруга
  220 В
  Потужність двигуна
  850 W
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення