Характеристики швейних машин і оверлоків

На сьогоднішній день магазини пропонують великий вибір швейних машин - механічних, електронних, швейно-вишивальних, оверлоков і прямострочних швейних машин . І якщо ви не професіонал в цій області, то вам буде досить складно визначиться з вибором. Наш магазин допоможе вам отримати повну інформацію про швейних машинах і оверлок, а також придбати цікаву для вас модель з доставкою додому. Ми пропонуємо вам величезний асортимент відомих фірм, таких як: & nbsp; FAMILY, JANOME, MAREEW, SINGER, BROTHER, HUSQWARNA, PFAFF.

Спершу потрібно вирішити для якої мети вам потрібна швейна машина: для будинку, тобто дрібний ремонт одягу або для професійного шиття.

Нижче наводяться класи, на які ділиться побутова швейна техніка:

Електромеханічні швейні машини

Це швейні машини у яких за виконання операцій відповідає механіка тобто (Копіри). Управління машиною (вибір операції, довжина і ширина стібка, регулювання натягу нитки) відбувається за допомогою механічних регуляторів і перемикачів. Електромеханічні швейні машини вміють виконувати в середньому до 30 операцій, мають електричний привід і підсвічування робочої зони. У число операцій входять звичайні рядки (пряма, зигзаг), для потайний підшивки, оверлочні, трикотажні для еластичних тканин, распошивальні і декоративні строчки. Також механічні швейні машини виметивают білизняний петлю в автоматичному чи напівавтоматичному режимі.

Електромеханічні швейні машини c електронним блоком.

За керування таких швейних машин відповідає механіка, але в конструкції машини встановлено електронний блок, який управляє деякими функціями. У такому типі машин характерні: електронне управління підйомом / опусканням голки, додатковий регулятор швидкості на корпусі, можливість шиття без підключення педалі, можлива наявність дисплея. Кількість виконуваних операцій таке ж як в електромеханічних машинах.

Електронні швейні машини

Це швейні машини у яких за виконання операцій відповідає мікропроцесор, також електроніка управляє переміщенням голки і зубів. Такий вид управління, дозволяє виконувати операції будь-якої складності, а також знімає обмеження за кількістю рядків. В електронних швейних машинах кількість швів може перевищувати 500! Всі вони зберігаються в пам'яті машини. У число операцій входять як прості рядки, які застосовуються в електромеханічних машинах, так і більш складні рядки для виконання печворку, квілтінга, атласні строчки і багато інших. Потрібно зауважити, що тільки процесорні швейні машини вміють виконувати велику кількість петель. Управління машиною виконується в основному за допомогою кнопок на передній панелі, але іноді зустрічається і сенсорне управління. Вся інформація про виконуваному шві і його параметрах відображається на дисплеї. Для простоти управління, мікропроцесорні швейні машини мають вбудовані підказки.

Вишивальні машини

Це машини які оснащені електроприводом і управляються за допомогою мікропроцесора, призначені для вишивання. У цих машинах роль транспортера тканини виконують пяльци. За переміщення пялец відповідає мікропроцесор. На вишивальних машинах можна виконувати будь-які типи вишивок: гладь, хрестик, нашивка аплікацій. У машині є закладені в пам'ять мотиви, але також є можливість завантажувати вишивки ззовні, наприклад, через USB роз'єм. Ми також можемо надати Вам різноманітні програми для створення власних вишивок! При виборі вишивальної машини зверніть увагу на розмір п'ялець.

Швейно-вишивальні машини

Швейно-вишивальні машини поєднали в собі два види машин: електронні мікропроцесорні і вишивання. Цей вид машин має всі функції швейної машини, а вишивальний блок може бути або вбудований, або підключаться окремо. Швейно-вишивальні машини відрізняються великою функціональністю і легкістю управління.

Оверлоки

Оверлок призначений для обметування краю тканини. У машині замість човника використовуються петлітелі. Завдяки їм оверлок виконує ланцюгової шов, який має гарну еластичність. Оверлоки бувають 2-х, 3-х, 4-х і 5-х ниткові. Кожна оверлочна машина має ніж, який обрізає край тканини в процесі роботи. & Nbsp; Промисловий оверлок & nbsp; може працювати з будь-якими тканинами, будь то нейлон, трикотаж, джинсові тканини та ін . Варто звернути увагу на таку функцію оверлока, як диференціальну подачу тканини. Завдяки цьому пристрою машина може або пріпосажівать тканину, або розтягувати. Диференціал буде дуже необхідний при роботі з тонкими або еластичними тканинами. Оверлок не зможе замінити швейну машину, але він доповнює її, і Ви зможете шити вже на професійному рівні!

Плоскошовні распошивальні машини.

Розпошивальні машини виробляють плоский еластичний шов. Машина має простий заправкою ниток і легким керуванням. На плоскошовних розпошивальних машинах можна працювати з легкими, середніми, щільними і еластичними тканинами. Машини буваю 3-х, 4-х і 5-й ниткові. 5-й ниткові полоскошовние машини мають розкладчики верхньої нитки. Така рядок застосовується для обробки накладних швів, швів в стик або для декоративної строчки. Плоскошовна Розпошивальні машина просто незамінна при пошитті трикотажного одягу!

Коверлоки

Коверлок це машина, що сполучає в собі оверлок і Плоскошовна Розпошивальні машину. Коверлоки бувають 5-ти, 6-ти, 8-ми і 10-ти ниткові. На таких машинах можна виконувати 3-х, 4-х, 5-й ниткову обметку краю і распошивальні шви. Це досягається шляхом переналаштування машини. Кількість швів може досягати 30 видів! Коверлок це компактна машина для побутового використання, що поєднує в собі функції оверлока і Плоскошовна Розпошивальні машини!

Відпрвте нам повідомлення