LPI DA-C Мішкозашивна машинка з напівавтоматичним змащенням Код 27-19074

 • 7.600грн.
  $275,0

Машина для зашивання мішків LPI DA-C

Тип машини Ручна мішкозашивочна машина
Габаритні розміри 235X245X295 (мм)
Вага 6 кг
Потужність двигуна 120 W
Тип змазки напівавтоматична
Швидкість шиття 2000 ст/хв
Підйом лапки до 10 мм
Довжина стібка до 9 мм
 • Опис

  Для оснащення фасувальної ділянки на невеликому підприємстві або в фермерському господарстві ідеально підходить LPI DA-C - мішкозашивальна машинка з напівавтоматичним змащуванням. При цілком доступної вартості цей інструмент має відмінні експлуатаційні характеристики і необхідні для зручної роботи функції.

  Агрегат виконує однонитковий ланцюгової шов з довжиною стібка до 9 мм на одно та багатошарових мішках з тканини, джуту, брезенту, паперу або поліпропілену з товщиною горловини до 12 мм. Завдяки економічному 120 ватному двигуну і сучасним механізмам, що передають обертаючий момент швидкість шиття сягає 2000 стібків / хв.

  Саме за показниками швидкості і товщини шару прошивання дана модель вигідно відрізняється від аналогічних агрегатів. Ці характеристики дозволяють успішно застосовувати її на великих підприємствах із завантаженими фасувальними лініями, а також для зашивання мішків і біг-бегов, розрахованих на велику вагу. При цьому висока надійність цього мішкозашивального обладнання дозволяє інтенсивно експлуатувати його навіть в багатозмінному режимі.

  Напівавтоматичне змащування і інші достоїнства мішкозашивальної машинки LPI DA-C

  Розробники LPI DA-C, зробили все для того, щоб його використання було максимально комфортним:

  • Ця машинка може застосовуватися в будь-якому зручному для роботи місці, що має доступ до побутової електромережі 220 В.
  • Невелика маса 6 кг дозволяє розміщувати її на спеціальному підвісі або тримаючи в руках. Для цього передбачені кріпильна петля або зручна велика ручка, що розміщені точно по осі центру ваги всієї конструкції і забезпечують оптимальне балансування.
  • Оператору не доведеться витрачати технологічне час на обрізку нитки. Цю роботу машинка виконує сама, відразу після завершення строчки.
  • Обслуговування інтенсивно працюючих механізмів також максимально спрощено за рахунок надійної напівавтоматичної системи подачі мастила.

  Купити мішкозашивальну машинку LPI DA-C з напівавтоматичним змащуванням ви можете на нашому спеціалізованому сайті. При оформленні замовлення ми пропонуємо зручні способи розрахунку, послугу доставки, а також супутні товари та аксесуари.

 • Характеристики
  Тип машини
  Ручна мішкозашивочна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Напруга мережі
  220 V
  Макс. товщина прошивання
  8 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  однонитковий ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  1
  Габаритні розміри
  235X245X295 (мм)
  Вага
  6 кг
  Потужність двигуна
  120 W
  Тип змазки
  напівавтоматична
  Швидкість шиття
  2000 ст/хв
  Підйом лапки
  до 10 мм
  Довжина стібка
  до 9 мм
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення