GK9-850 BROST Мішкозашивочна машина зі збільшеною потужністю двигуна Код 27-19004

 • 2.850грн.
  $104,0

Машина для зашивання мішків BROST GK9-850 - техніка для роботи з мішкотарой будь-якої товщини

Тип машини Ручна мішкозашивочна машина
Вага 2,7 кг
Напруга 220 В
Потужність двигуна 250 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 2300 стібків / хв
 • Опис

  Виробники техніки для зашивання мішкотари постійно вдосконалюють свої вироби, щоб їх покупець отримав унікальне обладнання з наперед заданими властивостями і характеристиками. Прикладом вдалої модифікації базової моделі, що відмінно зарекомендувала себе на виробництві, є GK 9-850 BROST мішкозашивальна машина зі збільшеною потужністю двигуна.

  Цей агрегат працює від електромережі 220 В, що дозволяє використовувати його практично на будь-якій ділянці виробничого приміщення. Невелика вага машинки і функція автоматичної обрізки нитки дає можливість проводити всі необхідні маніпуляції, тримаючи її однією рукою. Для більш зручної експлуатації інструмент можна підвісити на балансирі за спеціальне кріплення на корпусі.

  Машина GK 9-850 BROST зі збільшеною потужністю двигуна - мішкозашивальна техніка з запасом надійності

  Машинка призначена для зашивання всіх видів мішків (тканинних, паперових, поліпропіленових, джутових), а так само для виготовлення тентів. Особливістю даної моделі є здатність легко прошивати щільні, грубі і багатошарові матеріали товщиною до 8 мм. Для цього в конструкції передбачені наступні інженерні рішення:

  • за створення необхідного прошиваючого зусилля і підтримки високого темпу виконання строчки відповідає мотор збільшеної потужності на 250 Вт;
  • система точного регулювання притиску лапки забезпечує рівномірне протягування горловини мішка незалежно від товщини і стану полотна;
  • щоб при підвищених навантаженнях механізми працювали без збоїв, в конструкції використовуються закриті підшипники. Такий тип опори практично не засмічується, відмінно зберігає мастило. Як наслідок – збільшується експлуатаційний ресурс рухомих вузлів, відпадає потреба в частому техобслуговуванні.

  машина для зашивання мішків GK9-850

  Можна впевнено сказати, що ця техніка з підвищеним запасом надійності вас ніколи не підведе і завжди буде виконувати рівну і якісну строчку. Купити мішкозашивальну машину GK 9-850 BROST зі збільшеною потужністю двигунави можете на нашому сайті. Тут же вам запропонують послугу доставки, професійні консультації, а також широкий асортимент супутніх товарів і аксесуарів.

  Завантажити інструкцію

 • Характеристики
  Тип машини
  Ручна мішкозашивочна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Макс. товщина прошивання
  8 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  однонитковий ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  1
  Вага
  2,7 кг
  Напруга
  220 В
  Потужність двигуна
  250 W
  Тип змазки
  крапельна
  Швидкість шиття
  2300 стібків / хв
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення