Мішкозашивальна машина BROST GK9-25R з лапкою ролик, двониткова Код 27-19128

 • 5.365,5грн.
  $147,0

Машина для зашивання мішків, що виконує єврошов GK9-25R

Тип машини Ручна мішкозашивочна машина
Габаритні розміри 268X160X330 (мм)
Вага 3,2 кг
Напруга 220 В
Потужність двигуна 150 W
Тип змазки крапельна
Швидкість шиття 1200 ст/хв
Підйом лапки до 10 мм
Довжина стібка до 11 мм
 • Опис

  Швидко та надійно закрити горловини великої кількості мішків дозволяє мішкозашивальна машина BROST GK9-25R з лапкою ролик, двониткова. Вона легко впорається з тарою з паперу, джуту, тканини, поліпропілену із загальною товщиною шару, що прошивається, до 8 мм.

  Повний набір переваг двониткової мішкозашивальної машини BROST GK9-25R з лапкою-роликом

  машина для зашивання мішків BROST GK9-25R

  Конструкція даної моделі ретельно пророблена з урахуванням найскладніших вимог, що пред'являються до сучасної мішкозашивальної техніки:

  • за продуктивність відповідає потужний електромотор на 150 Вт і ефективний привідний механізм, які забезпечують швидкість шиття 1200 стібків за хвилину. Такий показник означає, що на закриття горловини піде всього кілька секунд, а за зміну, при правильній організації процесу можна обробити до 600 мішків.
  • міцність зашивання досягається виконанням двониткового єврошва, стійкого до розпускання навіть при обриві ниток. А щоб строчка була ідеальною – в лапці крім нижнього транспортера передбачений ролик з насічками, який сприяє рівномірному просуванню будь-якого матеріалу, що зашивається, незалежно від товщини і кількості шарів;
  • для максимальної ефективності використання даного агрегату конструктори зробили його легким та зручним. Машину вагою 3,2 кг не складно утримувати однією рукою, але на ній також передбачено кріплення для підвісної системи. Корпус ідеально збалансований, а всі органи управління розміщені з урахуванням ергономічних вимог;
  • щоб ця мішкозашивальна техніка надійно працювала в інтенсивному режимі протягом декількох змін, у ній передбачені підшипниковий вузол кріплення валу редуктора та крапельна система змащування механізмів.

  Як бачите, у духовій мішкозашивальної машини BROST GK9-25R з роликом на лапці маса переваг. Додайте до цього доступну ціну на сайті Sweika і ви переконаєтеся в доцільності її придбання. Для покупки просто оформіть замовлення інструменту на нашому сайті, обравши зручний спосіб оплати та, за необхідності, послугу доставки.

 • Характеристики
  Тип машини
  Ручна мішкозашивочна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Макс. товщина прошивання
  8 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  єврошов двонитковий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  2
  Габаритні розміри
  268X160X330 (мм)
  Вага
  3,2 кг
  Напруга
  220 В
  Потужність двигуна
  150 W
  Тип змазки
  крапельна
  Швидкість шиття
  1200 ст/хв
  Підйом лапки
  до 10 мм
  Довжина стібка
  до 11 мм
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення