Juki DDL-900BB-SNBN Автоматична промислова швейна машина Код 24-18890

 • 45.632грн.
  $1 240,0

Прямострочна швейна машина з автоматичними функціями Juki DDL-900BB-SNBN

Тип машини Одноголкова прямострочна швейна машина
Напруга 220 В
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 5000 ст/хв
Підйом лапки до 13 мм
Виліт рукава 260 мм
Довжина стібка до 4 мм
Тип човника Стандартний, вертикальний
Стандарт голок DB-1
 • Опис

  Успіх підприємства з пошиття різних виробів базується на сучасному обладнанні, що забезпечує бездоганну якість строчки і максимальну продуктивність. Ідеально підходить для виконання таких завдань - Juki DDL-900BB-SNBN автоматична промислова швейна машина. Купуючи її за ціною нашого сайту, ви зробите вигідне фінансове вкладення, яке гарантовано окупиться. Дана машина легко прошиває тканини середньої щільності і може бути задіяна для більшості технологічних операцій.

  Професіонали високо оцінять зручність програмного управління Juki DDL-900BB-SNBN. Для цього використовується інтуїтивно зрозуміла панель з сенсорними піктограмами і цифровим дисплеєм. З їх допомогою ви зможете задати положення голки на певному етапі техпроцесу, параметри покрокового шиття, а також активувати автоматичні функції обрізки ниток, закріпки або підйому лапки.

  Технічні переваги автоматичної промислової швейної машини Juki DDL-900BB-SNBN

  При розробці даної моделі конструктори особливу увагу приділили підвищенню її продуктивності. За рахунок цілого ряду вдалих інженерних рішень вони забезпечили високу надійність агрегату, здатного виконувати рядок зі швидкістю 5000 стеж. / Хв .:

  • потужний вбудований сервопривід, що видає 500 ват, практично без втрат безпосередньо передає крутний момент до механізмів приводу човника і нижнього транспортера тканини;
  • всі важливі деталі, що працюють під навантаженням, виготовлені зі зносостійкої високоміцної сталі або сплавів, що забезпечують їм достатній запас ресурсу надійності;
  • в машині застосовується ефективна система напівсухого автоматичного змащення, що мінімізує ймовірність появи масляних плям на тканині. Вона працює за рахунок циркуляції мастила через закритий картер, до якого забезпечується зручний доступ, що дозволяє при необхідності легко доливати або міняти масло.

   На сайті Sweika Juki DDL-900BB-SNBN автоматична промислова швейна машина представлена ​​за найбільш вигідною ціною. Для замовлення даного агрегату необхідно зв'язатися з нашими фахівцями по телефону або оформити онлайн заявку безпосередньо в інтернет-магазині. При цьому ви можете замовити послугу доставки і вибрати зручний спосіб оплати.

 • Характеристики
  Тип машини
  Одноголкова прямострочна швейна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Тип двигуна
  вбудований сервопривід 550W
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Автоматична закріпка
  так
  Кількість голок
  1
  Автоматичний підйом лапки
  так
  Покрокове шиття
  так
  Наявність позиционера
  так
  Кількість ниток
  2
  Напруга
  220 В
  Тип змазки
  автоматична
  Швидкість шиття
  5000 ст/хв
  Підйом лапки
  до 13 мм
  Виліт рукава
  260 мм
  Довжина стібка
  до 4 мм
  Тип човника
  Стандартний, вертикальний
  Стандарт голок
  DB-1
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення