Прямострочна машина з приводним роликом BROST BR-9910PF Код BR-9910PF

 • 45.425грн.
  $1 150,0

Промислова швейна машина з унісоним просуванням BROST BR-9910 PF - обладнання для роботи зі шкірою

Тип машини Безпосадочна швейна машина
Напруга 220 /380 V
Потужність двигуна 400/550/750 W
Тип змазки напівавтоматична
Швидкість шиття 3000 стібків/хв
Виліт рукава 260 мм
Довжина стібка до 9 мм
Тип човника Стандартний, горизонтальний
Стандарт голок DP-5
 • Опис

  Для прошивки важких і середніх матеріалів компанія BROST розробила доступну за ціною надійну прямострочна швейну машину BROST BR-9910PF. Дана модель, є аналогом агрегатів 330 класу і оснащена потужним потрійним унісоним механізмом протягання (верхній і нижній приводні ролики, а так само крокуючий голководитель), що дозволяє обробляти навіть багатошарову шкіру.

  Прямострочна машина з приводним роликом BROST BR-9910PF пропонується в промислової комплектації, яка передбачає монтаж головної частини на спеціальний робочий стіл, на якому так само встановлюються органи управління і електропривод. В якості двигуна можуть використовуватися мотори потужністю 400, 550 або 750 Вт, що дає можливість оптимізувати енерговитрати відповідно до конкретних технологічних умов.

  Швейна машина має міцний металевий корпус, всередині якого розміщений редуктор і регульовані механізми для просування матеріалу і подачі човника. Їх надійна робота в тривалому режимі підтримується напівавтоматичною системою змащення. Це дозволяє виконувати шов на швидкості 3000 ст / хв. з довжиною стібка до 9 мм.

  Промислова швейна машина з унісоним просуванням BROST BR-9910 PF

  Човник японського виробництва

  Можливості прямострочної машини BROST BR-9910PF з приводним роликом

  Модель BR-9910PF відмінно зарекомендувала себе при експлуатації в ательє, пошивочних цехах і на промисловому виробництві. Вона застосовується при пошитті:

  • верхньої частини взуття;
  • чохлів, тентів;
  • сумок, рюкзаків;
  • шкіргалантерейних виробів.

  Завдяки прямій співпраці нашого інтернет-магазину з компанією BROST ціни на їх продукцію, представлену на сайті Sweika - одні з найдоступніших. Тому, купуючи у нас прямострочну машину BR-9910PF з приводним роликом, ви вигідно вкладаєте кошти в надійне спеціалізоване обладнання для виконання складних швейних операцій. При оформленні замовлення ви можете вибрати один із зручних способів оплати, а також скористатися сервісом доставки.

 • Характеристики
  Тип машини
  Безпосадочна швейна машина
  Тип просування
  З потрійним транспортером (унісонний)
  Тип двигуна
  зовнішній двигун
  Автоматична обрізка ниток
  Ні
  Автоматична закріпка
  ні
  Підйом ролика
  до 15мм
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  2
  Напруга
  220 /380 V
  Хід голки
  41 мм
  Потужність двигуна
  400/550/750 W
  Тип змазки
  напівавтоматична
  Швидкість шиття
  3000 стібків/хв
  Виліт рукава
  260 мм
  Довжина стібка
  до 9 мм
  Тип човника
  Стандартний, горизонтальний
  Стандарт голок
  DP-5
 • Відгуки покупців
  Не любитель я писать отзывы, но этому агрегату все-таки захотелось сказать несколько лестных слов. Купил я машину BROST BR-9910PF еще зимой. Долго выбирал, так как нужна была модель достаточно мощная, и удобная как для тех характеристик, что мне требовались. Тут все сложилось. Машина шикарная, благодаря ролику отделку можно сделать в 1 мм от края. Так же хочу отметить большой стежок, на изделии красиво смотрится. Я доволен этим выбором.
  Здравствуйте администрация сайта Sweika!
  Хочу выразить вам свою благодарность за консультацию и помощь в выборе. Машиной очень доволен, не ожидал такую маневренность. Можно сделать аккуратную строчку даже на маленьком закруглении и при этом на коже нет повреждений. Для кожгалантереи очень удобная машина. Рекомендую.
  Сделала подарок себе любимой на день влюбленных - заказала эту машинку. Пока выбирала, стала экспертом в области швейных машин. Я пообщалась и с консультантом и механиком магазина. Ребята мне все терпеливо рассказали. В Николаев отправление ехало 2 дня, доставка обошлась в 270 грн. Заказывала с доставкой домой. Комплект поставки богатый: есть все, даже отвертки для сборки. Порадовало качество самой машины - сделано добротно ничего не дребезжит и не болтается.
  Красивая строчка, стежок почти 1 сантиметр, я зимаюсь кожгалантереей и мне это важно. Вообще машина очень удобная, кто работает с кожей - рекомендую.
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення