Брусовочна машина для спуску краю шкіри SHUNFA SK-801 Код 39-18960

 • 21.132,5грн.
  $535,0

Машина для спуску краю шкіри SHUNFA SK-801

Тип машини Брусовочна машина
Габаритні розміри 530 × 340 × 370 мм
Напруга 220 /380 V
Тип змазки крапельна
 • Опис

  При роботі зі шкірою використовуються спеціальні технології, які базуються на старовинних традиціях її ручної обробки. Механізувати цей складний процес і суттєво підвищити якість виготовлення самого виробу дозволяє брусовочна машина для спуску краю шкіри SHUNFA SK-801. Цей перевірений, високонадійний агрегат з успіхом застосовується на великих підприємствах і в майстернях, що займаються виробництвом взуття, одягу, шкіргалантерейних виробів, обшивкою меблів або салонів авто.

  Зі своїм завданням машина справляється відмінно завдяки спеціальній чашеобразной формі ножа, що утворює при обертанні зі швидкістю 1250 об. / Хв. особливо гостру безперервну ріжучу кромку. Наявні регулювання і нанесена в робочій зоні шкала дозволяють виставити точну ширину зрізу в межах від 10 до 50 мм.

  Брусовочна машина SHUNFA SK-801 - професійна техніка для спуску краю шкіри

  Особливу увагу конструктори приділили зручності обслуговування даної моделі в процесі її експлуатації. Для цього передбачені:

  • проста крапельна система постійного змащування, мінімізує нагрівання і знос деталей навіть при інтенсивному використанні обладнання;
  • примусове видалення обрізків і пилу, що утворюються після зрізання, виключає засмічення вузлів і забруднення оброблюваного матеріалу;
  • вбудований заточний пристрій з обертовим абразивним каменем дозволяє завжди підтримувати лезо в ідеально гострому стані і гарантує відмінну якість зрізу.

  Щоб вібрація при роботі на високих оборотах не створювала перешкод, всі деталі цього верстата розмістили на базі монолітного металевого корпусу. Його продумана конструкція забезпечує зручний доступ до механізмів для огляду і обслуговування.

  Вигідно купити брусовочну машину для спуску краю шкіри SHUNFA SK-801 ви можете на нашому сайті, що торгує професійною технікою. Купуючи тут, ви отримаєте виріб гарантовано високої якості, до якого у нас завжди знайдуться необхідні аксесуари та запчастини. Машинку ви можете забрати самовивозом або замовивши у нас послугу доставки.

 • Характеристики
  Тип машини
  Брусовочна машина
  Пристрій очищення ножа
  так
  Пристрій заточування ножа
  так
  Вага (нетто / брутто)
  41кг/44к
  Ширина зрізу
  10-50 мм
  Осьове переміщення ножа
  30 мм
  Габаритні розміри
  530 × 340 × 370 мм
  Напруга
  220 /380 V
  Тип змазки
  крапельна
 • Відгуки покупців
  У цій машині є заточка леза?
  Admin
  17 Квітня 2021 21:54
  Так, є. Заточний пристрій є у всіх моделях
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення