Type Special SK-801 брусовочна машина для спуску краю шкіри Код 39-18966

 • 17.195грн.
  $530,0

Машина для зрізання краю шкіри Type Special SK-801

Тип машини Брусовочна машина
Габаритні розміри 530 × 340 × 370 мм
Напруга 220 /380 V
Тип змазки крапельна
 • Опис

  Натуральна шкіра - унікальний за своїми якостями матеріал, для обробки якого потрібні спеціальне технологічне обладнання, наприклад Type Special SK-801 - брусовочна машина для спуску краю шкіри. Вона використовується на підприємствах з випуску одягу і шкіргалантерейних виробів, а так само в майстернях, де займаються обшивкою меблів або салонів авто.

  Цей агрегат можна підключати як до побутової (230 В), так і до трьохфазної електромережі (380 В). Обертаючий момент з електродвигуна передається на шківи основного і заточного вала за допомогою пасової передачі.

  Основні вузли брусовочної машини TypeSpecial SK-801 для спуску краю шкіри

  Модель виконана по вже перевіреної кінематичній схемі компоновки механізмів, але за рахунок використання більш якісних і зносостійких вузлів має підвищений експлуатаційний ресурс. Цьому так само сприяє крапельна автоматична подача мастила. Конструктивно Type Special SK-801 включає наступні компоненти:

  • литий металевий корпус, що забезпечує жорсткість кріплень і мінімізує вібрації під час руху деталей;
  • робочий орган - ніж чашкового типу, що обертається на великій швидкості. За рахунок закільцьованої ріжучої кромки він виконує ідеально рівний зріз з точно витриманими параметрами;
  • пристосування для своєчасного видалення пилу, обрізки та іншого сміття, що утворюється в процесі зрізання. Це важливо як для нормальної роботи механізмів, так і для чистоти обробки;
  • вбудована система заточування ножа за допомогою обертового абразивного круга і налаштування його подачі. Дозволяє повертати ріжучій кромці ідеально гострий стан незалежно від ступені зносу, що забезпечує високу якість обробки шкіри;
  • робоча платформа зі зручною розміткою і регулюванням параметрів: потрібної ширини зрізу в межах від 10 до 50 мм і зусилля притиску матеріалу (в залежності від його товщини і щільності).

  Замовте Type Special SK-801 - брусовочну машину для спуску краю шкіри за вигідною ціною на нашому сайті прямо зараз і ми організуємо оперативну доставку агрегату на ваше підприємство. Спосіб оплати ви можете вибрати на ваш розсуд з трьох варіантів: по карті, готівкою або через банківський переказ.

 • Характеристики
  Тип машини
  Брусовочна машина
  Пристрій очищення ножа
  так
  Пристрій заточування ножа
  так
  Вага (нетто / брутто)
  41кг/44к
  Ширина зрізу
  10-50 мм
  Осьове переміщення ножа
  30 мм
  Габаритні розміри
  530 × 340 × 370 мм
  Напруга
  220 /380 V
  Тип змазки
  крапельна
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення