Машина для підгину краю мішків CP4900A Код CP4900A

 • 36.317,5грн.
  $995,0

Опис переваг і особливостей машини для підгину краю мішків CP4900A

Габаритні розміри 710*240*370 мм
 • Опис

  Підприємства, що використовують автоматизований технологічний процес фасування, напевно зацікавить машина для підгину краю мішків CP4900A. Цей агрегат є частиною комплексу обладнання для зашивання мішкотари.

  Підворіт кромки при зашивання мішків забезпечує:

  • якісніший і щільний шов;
  • додатковий захист шва при транспортуванні;
  • надійно зберігає вміст мішка від прокидання і попадання вологи, комах і сторонніх речовин.

  Конструкція і гідності машини для підгину краю мішків CP4900A

  Машина CP4900A є згинальні напрямні, через які за допомогою роликів простягається край мішка. Їх синхронне обертання забезпечується розподіляючим редуктором і потужним електродвигуном на 180 Вт, який підключається до промислової трифазної електромережі з напругою 380 В.

  Всі основні деталі машини - металеві. Направляючі виготовлені з нержавіючої сталі (її відполірована непофарбована поверхня сприяє гарному ковзанню матеріалу мішка). Корпус редуктора і двигуна - з алюмінієвого сплаву, що ефективно відводить тепло від механізмів. Сталеві корпусні елементи захищені від корозії порошковою фарбою. Такі рішення забезпечують високу надійність агрегату навіть в режимі постійного використання протягом всієї робочої зміни.

  Краезагібочна машина є універсальною і може працювати з мішками будь-яких розмірів, виготовленими з тканини, паперу, поліпропілену, мішковини. При цьому агрегат має точні регулювання ширини підвороту (в межах від 35 до 50 мм) і швидкості протягання від 7 до 18 м / хв.

  Використання машини для підгину краю мішків CP4900A в комплексі з іншим зашивочним обладнанням дозволяє істотно підвищити ефективність використання фасувальних конвеєрних ліній.

  Купити цей агрегат за вигідною ціною ви можете в нашому спеціалізованому інтернет-магазині професійного швейного обладнання. Ми надаємо гарантію на цю техніку, даємо консультації по її експлуатації, а так само забезпечуємо сервісну підтримку. Для оплати покупки пропонуємо найбільш зручні способи оплати, в тому числі і накладений платіж при доставці машини за адресою покупця.

 • Характеристики
  Вага брутто
  32 кг
  Напруга мережі
  380 V
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Габаритні розміри
  710*240*370 мм
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Відпрвте нам повідомлення