Мішкозашивальний конвеєр Код 27-19084

 • 74.000грн.
  $1 850,0

Експлуатація мішкозашивального конвеєра – запорука ефективності фасувальних операцій

Споживана потужність 740 Вт
 • Опис

  Істотно підвищити ефективність роботи фасувальною лінії дозволяє мішкозашивальний конвеєр. Це надійне і просте в обслуговуванні технологічне обладнання зручно використовувати на підприємствах з випуску будівельних сумішей, сільськогосподарської, харчової або хімічної продукції.

  Надійна і проста в обслуговуванні установка дозволяє автоматизувати процес подачі і зашивання мішкотари. Вона оснащена двома електромоторами по 370 Вт (привід транспортера і мішкозашивальної голови), які підключаються до трифазної електромережі (380 V).

  Конвеєр поставляється довжиною 1,5; 2; 2,5 або 3 м, що важливо для оптимізації розміщення технологічного обладнання. З одного її кінця розташований електропривод, а з іншого - подвійне пристрій натягу стрічки, що дозволяє уникнути її перекосів і прослизання.

  Несучою конструкцією є вертикальна сталева опора. По ній переміщується модуль кріплення агрегатів, який жорстко фіксується на необхідній висоті. Безпосередньо на ньому розташований електрощит (з пускачами, захисним реле і пультом управління), а так само є кріпильні місця для монтажу мішкозашивальної голови. Для забезпечення максимальної продуктивності лінії рекомендується використовувати машини з автоматичною обрізкою ниток і додатковий направляючий пристрій, яке може бути з функцією підгібання горловини.

  Безпека роботи на мішкозашивальному конвеєрі

  Для забезпечення безпечної експлуатації конвеєра передбачені наступні рішення:

  • регульовані ніжки-опори дозволяють точно і стійко виставити агрегат, навіть на поверхні, що має нерівності;
  • вздовж транспортера встановлений високий борт, що виключає завалювання мішка;
  • пульт управління оснащений кнопкою аварійного відключення, що зупиняє роботу всіх приводів (конвеєра, машини і направляючого пристрою).

  Замовити цей конвеєр для зашивання мішків ви можете на нашому сайті або за вказаними тут телефонами. Ми організуємо доставку даного обладнання, а так само підберемо до нього необхідні агрегати, оптимізовані для вирішення ваших виробничих завдань.

 • Характеристики
  Вага брутто
  160 кг
  Довжина стрічкового транспортера
  от 1,5 до 3 метров
  Напруга мережі
  380 V
  Споживана потужність
  740 Вт
 • Відгуки покупців
  Хочу відзначити відмінну роботу компанії і її співробітників. Технічно грамотні люди. Дуже задоволений, рекомендую!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення