Мешкозашивочная машинка GK9-390 з центральним змащенням Код 27-18817

 • 2.250грн.
  $80,0

GK9-390 - ручна мішкозашивочна машинка з центральним змащенням застосовується для зашивання мішків різної щільності і фактури.

Тип машини Ручна мішкозашивочна машина
Вага 3 кг
Потужність двигуна 190 W
Тип змазки центральна
Швидкість шиття 2100 стібків/хв
 • Опис

  Мішкозашивочна машинка GK9-390 з центральним змащенням призначена для використання в технологічних процесах, що вимагають швидкої та якісної прошивки щільного матеріалу. В основному цей агрегат застосовується при фасуванні в тару з тканини, паперу, джуту або пропілену. Також з його допомогою виготовляють біг-беги, великі чохли і захисні полотна, різні конструкції з агроволокна.

  Машина, оснащена однією голкою і нижнім транспортером, здатна прошивати однонитковим ланцюговим рядком багатошарові полотна товщиною до 6 мм. GK9-390 має невелику масу (3 кг) і класичне компонування з співвісним розташуванням рукоятки, силового агрегату та маслонасоса. Всі органи управління і регулювання, а також пристрої заправки ниток знаходяться у зоні зручного доступу.

  Переваги системи центрального змащування мішкозашивальної машинки GK9-390

  При розробці даної моделі компанія Brost передбачила необхідні конструкційні рішення, що забезпечують тривалу експлуатацію з мінімальними технологічними перервами:

  • живлення від електромережі 220 В;
  • електропривод на 190 Вт має достатній запас потужності, що знижує ймовірність перегріву при роботі з щільними матеріалами;
  • особливість GK9-390 - система центрального змащення із зовнішнім поршневим масляним насосом, що приводиться в дію простим натисненням кнопки.

  Така примусове змащення (активується в міру необхідності вручну, протягом декількох секунд) мінімізує знос механізмів і забезпечує стабільну швидкість прошивки до 2100 стібків в хвилину.

  Наш інтернет-магазин, що спеціалізується на промисловому швейному обладнанні пропонує підприємствам і організаціям купити мішкозашивочну машинку GK9-390 з центральної змазкою. Дана модель при невисокій ціні відрізняється високою якістю збірки, підвищеною надійністю і зручністю в обслуговуванні. Замовити її можна безпосередньо на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними тут телефонами.

 • Характеристики
  Тип машини
  Ручна мішкозашивочна машина
  Тип просування
  З нижнім транспортером
  Автоматична обрізка ниток
  Так
  Напруга мережі
  220 V
  Макс. товщина прошивання
  до 6 мм
  Зшиває матеріали
  папір, поліпропілен, джут, тканина
  Тип стібка
  однонитковий ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Кількість ниток
  1
  Вага
  3 кг
  Потужність двигуна
  190 W
  Тип змазки
  центральна
  Швидкість шиття
  2100 стібків/хв
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення