Скорняжна машина BROST BR 2610-5DD з вбудованим сервомотором Код 29-18992

 • 14.045грн.
  $530,0

Швейна машина для зшивання тонкого і середнього хутра BROST BR 2610-5DD

Тип машини Кушнірська машина
Напруга 220 В
Тип змазки автоматична
Швидкість шиття 3000 стібків/хв
Довжина стібка до 5 мм
Стандарт голок DB-1
 • Опис

  Технологія виготовлення виробів зі шкіри, хутра або шкірозамінника вимагає використання спеціального швейного обладнання, здатного виконати якісну строчку на багатошаровому щільному матеріалі.

  шов скорняжной машини BROST BR 2610-5DD

  Серед призначених для такої роботи агрегатів виділяється скорняжна машина BROST BR 2610-5DD з вбудованим сервомотором, яка завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам отримала високу оцінку фахівців.

  Ця одноголкова машина для однониточного ланцюгового шва. Вона являє собою компактний агрегат, виконаний в литому металевому корпусі, що забезпечує жорсткість конструкції і відсутність люфтів в закріплених на ньому вузлах. У нижній частині є опора для віброгасіння із прогумованого матеріалу.

  Вбудований сервомотор - цінна особливість скорняжної машини BROST BR 2610-5DD

  У порівнянні з технікою аналогічного призначення дана модель вигідно відрізняється наявністю вбудованого сервомотора. Це забезпечує певні переваги:

  • завдяки прямому з'єднанню з робочим валом сервопривід набагато ефективніше звичайного двигуна з фрикційною ремінною передачею. В даному випадку маємо потужний 550 ватний мотор, який забезпечує не тільки високу для шкіри швидкість роботи 3000 стібків/хв, а й зусилля подачі голки, достатнє для прошивання тонкого і середнього хутра товщиною до 4 мм.
  • вбудований в корпус двигун працює набагато тихіше, а його вібрація навіть на високих обертах – мінімальна. Так само сервопривід має плавну, але швидку розгінну і гальмівну динаміку. Все це важливо і для комфортної роботи майстра, і для створення якісної рівноїстрочки, і для зниження зносу механізмів.
  • інтегрований силовий агрегат це ще й відмінне конструкційне рішення, що спрощує переміщення і монтаж машини на робочому столі (який йде в комплекті).

  Дана скорняжна машина має пристрій позиціонування голки і систему автоматичного змащення механізмів, що спрощує її обслуговування і забезпечує можливість тривалої інтенсивної роботи.

  Купити скорняжну машину BROST BR 2610-5DD з вбудованим сервомотором ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо вигідну ціну, послугу доставки та обслуговування швейного обладнання, а так само зручні способи оплати. 

 • Характеристики
  Тип машини
  Кушнірська машина
  Тип двигуна
  вбудований сервопривід 550W
  Макс. товщина прошивання
  до 4 мм
  Тип стібка
  однонитковий ланцюговий
  Кількість голок
  1
  Наявність позиционера
  так
  Кількість ниток
  1
  Напруга
  220 В
  Тип змазки
  автоматична
  Швидкість шиття
  3000 стібків/хв
  Довжина стібка
  до 5 мм
  Стандарт голок
  DB-1
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари
Відпрвте нам повідомлення